Już dziś, 14 kwietnia, o godzinie 20.05 na kanale 2TVP zobaczymy kolejny odcinek muzycznego show z udziałem gwiazd polskiej estrady Bitwa na Głosy. Wraz ze swoją grupą MezoTeam wystąpi w nim Mariusz Urbaniak, inicjator międzyborskiego Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej 'Nie ma jak szkoła".

Tym razem w jego wykonaniu usłyszymy dwie piosenki. Nagrodą w konkursie jest 100 tys. zł. Jacek Mejer wraz ze swoją poznańską drużyną, w której występuje Mariusz, zamierza wygrać tę edycję Bitwy na Głosy, by móc przekazać całą wygraną na rzecz poznańskiej Fundacji im. Anny Wierskiej "Dar Szpiku".
Mariusz apeluje: – Aby wesprzeć naszą drużynę, wysyłajcie od momentu rozpoczęcia programu SMS o treści "1" pod nr 7220 (koszt 2.46 zł, cały regulamin na stronach TVP). Cel jest szczytny – chcemy dać szansę ludziom chorym na białaczkę!

Mariusza Urbaniaka będziemy mogli zobaczyć i posłuchać w Międzyborzu na drugiej edycji Powiatowego Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Szkolnej "Nie ma jak szkoła" już 27 maja br. Szczegółowych informacji udziela dyrektor ośrodka kultury w Międzyborzu Katarzyna Drabczyńska, tel. 62/785-60-37. Patronat nad festiwalem ma Gazeta Sycowska i jak zwykle będziemy rozdawać nagrody.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!