(© Tomasz Wojtala Sekretarz Klubu Kajakowego LOK "Prosna" Pleszew)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Pierwsze w tym roku zebranie Klubu Kajakowego LOK „Prosna” Pleszew poświęcone było planom imprez wodnych w nadchodzącym sezonie letnim. Posiedzenie poprowadził komandor klubu Józef Sroczyński

Inauguracja sezonu kajakowego nastąpi 29 kwietnia. We współpracy ze starostwem powiatowym zaplanowano wówczas „Święto Prosny” w Nowej Wsi (gm. Gizałki), które rozpocznie się spływem kajakowym z Chocza. Omówiono kwestie organizacji spływów klubowych na Prośnie w 2012 roku. Klub włączy się w oczyszczanie koryta rzeki ze śmieci w ramach spływów „Eko-Prosna”, promowanych przez powiatowy Wydział Ochrony Środowiska. Odbędą się dwie takie akcje: w czerwcu oraz we wrześniu z okazji „Sprzątania świata”. W tym roku pleszewscy kajakarze chcą także przepłynąć Wielką Pętlę Wielkopolski, czyli kanał Warta - Noteć - Gopło - Warta.

Klub zrzesza ponad trzydziestu miłośników kajakarstwa. Utrzymuje się ze składek członkowskich, ale liczą na wsparcie sponsorów i ofiarodawców. - Wszystkich sympatyków prosimy o przekazanie 1% podatku. Wystarczy w zeznaniu PIT wpisać numer KRS Ligi Obrony Kraju 0000086818, a w rubryce cel szczegółowy: Klub Kajakowy LOK „Prosna” Pleszew – apeluje sekretarz klubu Tomasz Wojtala. – W imieniu braci kajakarskiej dziękuję za wsparcie.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!