(© fot. Michał Pawlik)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Wykaz materiałów i przyborów pomocniczych dla zdających część pisemną egzaminu maturalnego w 2012 roku.

Oto komunikat dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z dnia 24 lutego 2012 r., w którym podane sa wszystkie materiały i przybory pomocnicze, z których mogą korzystać tegoroczni maturzyści:

WYKAZ MATERIAŁÓW I PRZYBORÓW POMOCNICZYCH - MATURA 2012

Wykaz powstał na podstawie § 95 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 30 kwietnia 2007 roku w sprawie warunków i sposobu oceniania, klasyfikowania i promowania uczniów i słuchaczy oraz przeprowadzania sprawdzianów i egzaminów w szkołach publicznych (DzU nr 83, poz. 562, z późn. zm.) oraz § 106 Rozporządzenia Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z dnia 8 kwietnia 2008 r. w sprawie warunków i sposobu oceniania, klasyfikowania i promowania uczniów oraz przeprowadzania sprawdzianów i egzaminów w publicznych szkołach i placówkach artystycznych (DzU nr 65, poz. 400, z późn. zm.).

MATURA 2012 - arkusze, odpowiedzi, terminy

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!