(© Piotr Krzyżanowski)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Mecz Śląska Wrocław z Zagłebiem Lubin odbędzie się na stadionie przy Oporowskiej? To prawdopodobne, bo przeciągają się odbiory i kontrole, bez których arena nie uzyska zgody na użytkowanie. Decyzja zapadnie dzisiaj.

Mecz zaplanowano na 29 kwietnia. Ekstraklasa SA w piątek musi dostać informację, gdzie będzie rozegrany mecz.

Prace na stadionie zostały przerwane do czasu, gdy ekipy pracujące na stadionie usuną ujawnione przez strażaków usterki w systemach bezpieczeństwa. Wczoraj do straży wpłynął kolejny wniosek o wydanie pozytywnej opinii. Janicki zapewnia, że usterki już usunięto.

WIĘCEJ INFORMACJI O ŚLĄSKU WROCŁAW ZNAJDZIESZ W NASZYM SERWISIE SPECJALNYM

Wiadomości

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Gość (gość)

Dziennikarzu ! Od kilku dni podkręcasz atmosferę w sprawie stadionu miejskiego. Może teraz po dzisiejszych decyzjach trzeba by odszczekać wygłaszane wcześniej głupoty i przeprosić zainteresowanych. A ... nie zapomnij oddać za wierszówki albo przenieś się do GW, będziesz pasował do Brzozowskiego i Karbowiaka. Pa !