(© Piotr Wojnarowicz)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Mecz odbędzie się na stadionie przy Oporowskiej, który może pomieścić niemal 8000 kibiców. Jeżeli wszyscy posiadacze karnetów wybiorą się na mecz, do wolnej sprzedaży trafi jednak mniej niż 4000 wejściówek.

Początkowo wejściówki na mecz, który odbędzie się 7 kwietnia, miały trafić do sprzedaży środę. Prawdopodobnie jednak najpierw od piątku do poniedziałku kasy zostaną otwarte właśnie dla posiadaczy karnetów.

Przypomnijmy, że abonamentami na rundę wiosenną były zestawy biletów na wszystkie mecze. To prowizoryczne rozwiązanie ułatwia zadanie klubowi. Teraz "fragment" karnetu na mecz z GKS-em, czyli jeden bilet, będzie można zwyczajnie wymienić i wejść na Oporowską.

Czytaj też: Na meczu Śląsk - Arka dzieci uczyły się dopingu (ZDJĘCIA)

Podczas takiej wymiany wejściówki na trybuny za bramkami na Stadionie Miejskim będą zastępowane miejscem na trybunie otwartej starego stadionu. Natomiast te z miejsc wzdłuż boiska na Pilczycach na krzesełka na sektorze krytym na Oporowskiej. Jeśli komuś taka wymiana nie pasuje, może zażyczyć sobie zwrotu pieniędzy.

Wiadomości

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

SKY (gość)

Właśnie dlatego Ci co karnet posiadają muszą wymienić go na bilet. Wiem , że to trochę niewygodne dla nas kibiców ale to najlepsze rozwiązanie. Tak jest szansa że będzie komplet i 'niewykorzystane karnety' nie będą blokować miejsc. A co do 'bubla' na miejskim z czytnikami, to: witamy w Polsce w której zawsze coś nie tak! niestety... Hej Śląsk

Marcin (gość)

Po to kupuje karnet żeby w czasie sezonu nie jezdzić specjalnie po bilety pod kasy a tu klops !!! ....Przecież na s. Miejskim co drugi bilet nie działa (nie otwiera bramki) i robi to steward/ochroniarz ...