Od lewe:j Bartosz Wiszniewski, Waldemar Chwalisz, Marek Chwalisz, Wojciech Kwiatek i Mateusz Chwalisz Od lewe:j Bartosz Wiszniewski, Waldemar Chwalisz, Marek Chwalisz, Wojciech Kwiatek i Mateusz Chwalisz

Od lewe:j Bartosz Wiszniewski, Waldemar Chwalisz, Marek Chwalisz, Wojciech Kwiatek i Mateusz Chwalisz (© Fot. Archiwum zespołu Chwalisz Band)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Waldemar Chwalisz, jego synowie Mateusz i Marek, oraz Bartosz Wiszniewski i Wojciech Kwiatek tworzą zespół Chwalisz Band, którego muzyka wykonywana jest z najmniejszą, wręcz pedantyczną, precyzją. Obszerny artykuł o kapeli w kolejnej Gazecie Sycowskiej.

Oto jego fragment: „Któremu zespołowi chciałoby się siedzieć całą próbę nad jednym utworem, skoro mógłby zagrać coś pospolitego na trzech akordach? Ludzie to zauważają, co nas motywuje. Chcemy być uniwersalni, nie boimy się podejmować żadnych wyzwań, zwłaszcza na płaszczyźnie muzycznej czy też brzmieniowej.

Wiadomości

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

muazyk (gość)

Jesteście mistrzami jeżeli na jednej próbie potraficie zrobić jeden kawalek ;my kiedyś nad jednym utworem siedzieliśmy około tygodnia po kilka godzin dziennie.