Międzynarodowe targi nieruchomości MIPIM w Cannes są najbardziej prestiżową i największą imprezą tego typu w Europie. Udział w targach to gwarancja promocji i prostego przekazu informacji o miejscu i przestrzeni interesującej inwestorów z całego świata. Stoisko Dolnego Śląska przyciąga wielu potencjalnych inwestorów i deweloperów. Rozmowy z gośćmi stoiska moderują Sekretarz Województwa Dolnośląskiego - Dariusz Kowalczyk oraz Dyrektor Wydziału Mienia Wojewódzkiego Urzędu Marszałkowskiego - Iwona Dyszkiewicz-Najda.

Dwie sztandarowe nieruchomości Województwa - ponad 2,6 ha terenu położonego w sercu Wrocławia przy pl. Jana Pawła II 8, oraz niespełna 5 ha w prestiżowej dzielnicy miasta przy ul. Kasprowicza 64-66, cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Gośćmi stoiska byli już inwestorzy z Włoch, Francji, Kanady, Niemiec, Austrii, Belgii, USA i Polski.

Szczególne zainteresowanie wzbudza makieta nieruchomości przy pl. Jana Pawła II. Ważnym aspektem rozmów o oferowanych nieruchomościach jest także wymiana doświadczeń i kierunków działań kilkunastu innych miast i samorządów Polski oraz Agencji Mienia Wojskowego, będących także wystawcami na MIPIM 2012.

***
Obok targów w Monachium i Barcelonie, odbywające się w dniach 6 - 9 marca targi w Cannes są największymi Międzynarodowymi Targami Nieruchomości w Europie. Goszczą one około 19 tys. odwiedzających w ciągu 4 dni targowych i blisko 4 tys. przedstawicieli inwestorów i instytucji finansowych z 90 krajów świata. Najwięcej przedstawicieli świata biznesu pochodzi z Francji , Wielkiej Brytanii i Niemiec. W tegorocznych targach obok Dolnego Śląska udział biorą największe polskie miasta i regiony, a wśród nich Warszawa, Poznań, Wrocław, Kraków, Łódź, Katowice, Małopolska czy Śląsk. Tegoroczna powierzchnia targowa zajmie w sumie ok.17,500 m.kw.

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!