W sobotę w Przybysławicach odbyła się jazda indywidualna na czas. Trasę wytyczono w miejscowościach Przybysławice i Rąbczyn.
W niedzielę o godz. 10:00 z raszkowskiego Rynku wystartował widowiskowy wyścig ze startu wspólnego. Kolarze jechali trasą, która została wytyczona w Raszkowie, Skrzebowej i Głogowej.
WYNIKI:
JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS ŻACZEK
1 86 POL20020325 GOLIŃSKA NICOLA
MLUKS SZPEREK ANTONIN
5:03:733
2 93 POL20020606 OLEJNICZAK ZUZANNA
KKS GOSTYŃ
5:08:393
3 92 POL20020218 PICZ ZOFIA
KKS GOSTYŃ
5:15:195
4 102 POL20020412 DRYJAŃSKA MALWINA
KLTC KONIN
5:28:583
5 87 POL20030810 JAMRY NATALIA
MLUKS SZPEREK ANTONIN
5:45:349
JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS ŻAKÓW
1 91 POL20020624 MAJEWSKI KACPER
KKS GOSTYŃ
4:40:100
2 72 POL20020210 RUTKOWSKI BARTOSZ
KS SPOŁEM ULISE CENTRAL ŁÓDŹ
4:46:047
3 71 POL20030803 LEWANDOWSKI JAKUB
KS SPOŁEM ULISE CENTRAL ŁÓDŹ
5:00:286
4 73 POL20020125 MIELCZAREK MIŁOSZ
KS SPOŁEM ULISE CENTRAL ŁÓDŹ
5:02:177
5 88 POL20020629 POTASZNIK MIŁOSZ
MLUKS BURGHARDT RASZKÓW
5:05:888
6 90 POL20021023 JĘDRYCZKA ŁUKASZ
KKS GOSTYŃ
5:11:485
7 100 POL20020810 MAŚLAK MAKSYM
KTK KALISZ
5:32:113
8 89 POL20031109 FRAŃSKI ADAM
KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE
5:35:850
9 83 POL20030426 MATUSZAK PIOTR
KK TARNOVIA TARNOWO POD.
6:11:181
JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS MŁODZICZEK
1 18 POL20010407 KOWALSKA JULIA
KTK KALISZ
10:46:801
2 61 POL20001021 GOLIŃSKA WIKTORIA
MLUKS SZPEREK ANTONIN
10:51:957
3 60 POL20000720 TRZEBIŃSKA ALEKSANDRA UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
10:57:968
4 39 POL20001121 POLAK WIKTORIA
MLUKS BURGHARDT RASZKÓW
10:58:756
5 63 POL20000302 STAWICKA KORNELIA
MLUKS SZPEREK ANTONIN
11:18:368
6 69 POL20000302 RADZICKA GRACJANA
UKS JEDYNKA LIMARO KÓRNIK
11:23:262
7 17 POL20000425 BIELAK AGATA
KTK KALISZ
11:28:955
8 62 POL20000107 ROZWORA WERONIKA
MLUKS SZPEREK ANTONIN
11:48:670
9 70 POL20000509 SZYMCZAK NATALIA
UKS JEDYNKA LIMARO KÓRNIK
11:48:911
10 76 POL20010901 PRZYGODA KATARZYNA
KLTC KONIN
12:52:402
JAZDA INDYWIDUALNA NA CZAS MŁODZIKÓW
1 56 POL20000323 JAKUBASZ MATEUSZ
UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
9:30:058
2 54 POL20000716 RICHTER WIKTOR
UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
9:39:722
3 19 POL20000220 KACZMAREK TOMASZ
KKS GOSTYŃ
9:58:573
4 20 POL20001020 KANIEWSKI IGOR
KKS GOSTYŃ
10:05:459
5 2 POL20000409 KUCZMA MATEUSZ
KTK KALISZ
10:07:022
6 27 POL20000413 LEWICKI DAWID
TC CHROBRY GŁOGÓW
10:10:074
7 6 POL20000425 BIELAK JAKUB
KTK KALISZ
10:10:941
8 11 POL20010722 DŁUGAŚ ADAM
KTK KALISZ
10:16:417
9 26 POL20000416 HUSAR MATEUSZ
TC CHROBRY GŁOGÓW
10:17:980
10 29 POL20001222 ZAJĄC ADRIAN
LUKS PANORAMA CHRABĄSZCZE NOWOGA
10:30:201
11 59 POL20010804 PLUTA DAWID
UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
10:35:845
12 21 POL20000629 FRĄCKOWIAK JAKUB
KKS GOSTYŃ
10:37:943
13 58 POL20000126 POPIERSKI DAMIAN
UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
10:39:760
14 67 POL20000527 OPIELEWICZ JACEK
MLUKS VICTORIA JAROCIN
10:41:186
15 66 POL20000708 KASPRZAK MIŁOSZ
MLUKS VICTORIA JAROCIN
10:41:535
16 65 POL20010102 KUDERCZAK DAWID
MLUKS VICTORIA JAROCIN
10:44:799
17 28 POL20000417 SOWIŃSKI PIOTR
LUKS PANORAMA CHRABĄSZCZE NOWOGA
11:04:256
18 15 POL20010808 WOJTYSIAK DAWID
KTK KALISZ
11:04:419
19 34 POL20000303 GLIWKA MATEUSZ
LUKS PANORAMA CHRABĄSZCZE NOWOGA
11:13:216
20 44 POL20010905 PALUCH JAKUB
MLUKS BURGHARDT RASZKÓW
11:32:702
21 43 POL20010226 POTASZNIK SZYMON
MLUKS BURGHARDT RASZKÓW
11:36:001
22 30 POL20000910 TEODORCZYK DAMIAN
LUKS PANORAMA CHRABĄSZCZE NOWOGA
11:42:699
23 8 POL20000825 KAFTANOWICZ PIOTR
KTK KALISZ
11:44:498
24 40 POL20010305 ZIELIŃSKI MATEUSZ
MLUKS BURGHARDT RASZKÓW
11:57:787
25 35 POL20010420 ŁAŻEWSKI FILIP
KS POLONIA ŚRODA WLKP.
12:04:521
26 37 POL20010813 NAKONIECZNY KRZYSZTOF KS POLONIA ŚRODA WLKP.
12:04:755
27 9 POL20010825 JAŚKIEWICZ MIESZKO
KTK KALISZ
12:13:357
28 24 POL20010402 SZWAŁEK MAREK
KKS GOSTYŃ
12:13:695
29 64 POL19990301 ŚWIDERSKA HONORATA
MLUKS SZPEREK ANTONIN
12:28:417
30 78 POL20011219 PYRZYŃSKI JULIAN
KLTC KONIN
12:52:328
31 77 POL20010426 KACPROWICZ SZYMON
KLTC KONIN
13:03:409
32 38 POL20010610 MENDELEEW-PILECKI MAKS KS POLONIA ŚRODA WLKP.
13:03:713
ZAWODNIK NR 41 JANIAK MATEUSZ Z MLUKS BURGHARDT RASZKÓW DYSKWALIFIKACJA NA PODSTAWIE ART. 12.1.04 PKT 14.
WYŚCIG ZE STARTU WSPÓLNEGO
DYSTANS: 16KM CZAS ZWYCIĘZCY: 32:30
PRZECIĘTNA PRĘDKOŚĆ:29,54KM/H
UZYSKANE WYNIKI: WYŚCIG ZE STARTU WSPÓLNEGO ŻACZEK
MSC Nr Kod UCI
Nazwisko i imię
Klub__________________________________
1
93 POL20020606 OLEJNICZAK ZUZANNA
KKS GOSTYŃ
2
92 POL20020218 PICZ ZOFIA
KKS GOSTYŃ
3
86 POL20020325 GOLIŃSKA NICOLA
MLUKS SZPEREK ANTONIN
4
84 POL20031102 NAWROCKA NATALIA
UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
5
102 POL20020412 DRYJAŃSKA MALWINA
KLTC KONIN
6
87 POL20030810 JAMRY NATALIA
MLUKS SZPEREK ANTONIN
7
123 POL20021129 JAKUBASZ NATALIA
UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
8
101 POL20030103 POGORZELEC WERONIKA
UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
9
109 POL20030812 TRAWNIK OLIWIA
UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
WYŚCIG ZE STARTU WSPÓLNEGO ŻAKÓW
1
72 POL20020210 RUTKOWSKI BARTOSZ
KS SPOŁEM ULISE CENTRAL ŁÓDŹ
2
91 POL20020624 MAJEWSKI KACPER
KKS GOSTYŃ
3
90 POL20021023 JĘDRYCZKA ŁUKASZ
KKS GOSTYŃ
4
71 POL20030803 LEWANDOWSKI JAKUB
KS SPOŁEM ULISSE CENTRAL ŁÓDŹ
5
122 POL20020808 SCHAEFER MAKSYMILIAN
KK TARNOVIA TARNOWO POD.
6
82 POL20020324 MARCINIAK DAWID
KTC KOŁO
7
73 POL20020125 MIELCZAREK MIŁOSZ
KS SPOŁEM ULISSE CENTRAL ŁÓDŹ
8
88 POL20020629 POTASZNIK MIŁOSZ
MLUKS BURGHARDT RASZKÓW
9
81 POL20020215 MAKAROWICZ MIKOŁAJ
KTC KOŁO
10 108 POL20041208 WALINIAK KONRAD
KLTC KONIN
11 100 POL20020810 MAŚLAK MAKSYM
KTK KALISZ
12 79 POL20020907 JANICKI SZYMON
LKS ZIEMIA OPOLSKA
13 83 POL20030426 MATUSZAK PIOTR
KK TARNOVIA TARNOWO POD.
WYŚCIG ZE STARTU WSPÓLNEGO MŁODZICZEK
1
18 POL20010407 KOWALSKA JULIA
KTK KALISZ
2
39 POL20001121 POLAK WIKTORIA
MLUKS BURGHARDT RASZKÓW
3
61 POL20001021 GOLIŃSKA WIKTORIA
MLUKS SZPEREK ANTONIN
4
62 POL20000107 ROZWORA WERONIKA
MLUKS SZPEREK ANTONIN
5
69 POL20000302 RADZICKA GRACJANA
UKS JEDYNKA LIMARO KÓRNIK
6
70 POL20000509 SZYMCZAK NATALIA
UKS JEDYNKA LIMARO KÓRNIK
7
63 POL20000302 STAWICKA KORNELIA
MLUKS SZPEREK ANTONIN
8
76 POL20010901 PRZYGODA KATARZYNA
KLTC KONIN
9
60 POL20000720 TRZEBIŃSKA ALEKSANDRA
UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
10 17 POL20000425 BIELAK AGATA
KTK KALISZ
WYŚCIG ZE STARTU WSPÓLNEGO MŁODZIKÓW
1
56 POL20000323 JAKUBASZ MATEUSZ
UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
2
54 POL20000716 RICHTER WIKTOR
UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
3
21 POL20000629 FRĄCKOWIAK JAKUB
KKS GOSTYŃ
4
52 POL20000617 ŚMIESZEK JAKUB
KK KARNOVIA TARNOWO POD.
5
6 POL20000425 BIELAK JAKUB
KTK KALISZ
6
20 POL20001020 KANIEWSKI IGOR
KKS GOSTYŃ
7
26 POL20000416 HUSAR MATEUSZ
TC CHROBRY GŁOGÓW
8
67 POL20000527 OPIELEWICZ JACEK
MLUKS VICTORIA JAROCIN
9
19 POL20000220 KACZMAREK TOMASZ
KKS GOSTYŃ
10 66 POL20000708 KASPRZAK MIŁOSZ
MLUKS VICTORIA JAROCIN
11 45 POL20001201 BOCZKOWSKI MATEUSZ
KS STOMIL POZNAŃ
12 2 POL20000409 KUCZMA MATEUSZ
KTK KALISZ
13 58 POL20000126 POPIERSKI DAMIAN
UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
14 27 POL20000413 LEWICKI DAWID
TC CHROBRY GŁOGÓW
15 59 POL20010804 PLUTA DAWID
UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
16 65 POL20010102 KUDERCZAK DAWID
MLUKS VICTORIA JAROCIN
17 11 POL20010722 DŁUGAŚ ADAM
KTK KALISZ
18 29 POL20001222 ZAJĄC ADRIAN
LUKS PANORAMA CHRABĄSZCZE NOWOGARD
19 34 POL20000303 GLIWKA MATEUSZ
LUKS PANORAMA CHRABĄSZCZE NOWOGARD
20 30 POL20000910 TEODORCZYK DAMIAN
LUKS PANORAMA CHRABĄSZCZE NOWOGARD
21 80 POL20010508 SZTRAUCH MATEUSZ
KTC KOŁO
22 15 POL20010808 WOJTYSIAK DAWID
KTK KALISZ
23 40 POL20010305 ZIELIŃSKI MATEUSZ
MLUKS BURGHARDT RASZKÓW
24 46 POL20000212 KWIATEK CEZARY
KS STOMIL POZNAŃ
25 28 POL20000417 SOWIŃSKI PIOTR
LUKS PANORAMA CHRABĄSZCZE NOWOGARD
26 37 POL20010813 NAKONIECZNY KRZYSZTOF
KS POLONIA ŚRODA WLKP.
27 49 POL20010420 CHORĄŻY ERYK
KK KARNOVIA TARNOWO POD.
28 8 POL20000825 KAFTANOWICZ PIOTR
KTK KALISZ
29 41 POL20011007 JANIAK MATEUSZ
MLUKS BURGHARDT RASZKÓW
30 68 POL19990928 BIELAWSKA KLAUDIA
UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
31 16 POL20010501 MARCINIAK JAKUB
KLTC KONIN
32 64 POL19990301 ŚWIDERSKA HONORATA
MLUKS SZPEREK ANTONIN
33 44 POL20010905 PALUCH JAKUB
MLUKS BURGHARDT RASZKÓW
34 9 POL20010825 JAŚKIEWICZ MIESZKO
KTK KALISZ
35 35 POL20010420 ŁAŻEWSKI FILIP
KS POLONIA ŚRODA WLKP.
36 50 POL20010722 DYCFELD MICHAŁ
KK KARNOVIA TARNOWO POD.
37 51 POL20001118 MACIEJCZYK ADAM
KK KARNOVIA TARNOWO POD.
38 48 POL20010303 BOJKO BARTOSZ
KK KARNOVIA TARNOWO POD.
39 24 POL20010402 SZWAŁEK MAREK
KKS GOSTYŃ
40 47 POL20010322 STORK JONASZ
KS STOMIL POZNAŃ
41 38 POL20010610 MENDELEEW-PILECKI MAKSYMIL KS POLONIA ŚRODA WLKP.
42 77 POL20010426 KACPROWICZ SZYMON
KLTC KONIN
43 78 POL20011219 PYRZYŃSKI JULIAN
KLTC KONIN
Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!
Powrót reprezentacji z Walii. Okęcie i kibice
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?