(© Fot. Dawid Samulski)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Dokumenty aplikacyjne kandydatów na dyrektora Centrum Kultury przeanalizowała w piątek komisja konkursowa w składzie: Robert Malecki (przewodniczący), Barbara Nogala (zastępca przewodniczącego), Kazimierz Cichoń, Edyta Szostak-Kirzyc, Halina Gołyźniak, Marian Świtoń i Michał Pawlaczyk.

Do drugiego etapu postępowania konkursowego (rozmowy kwalifikacyjnej) komisja postanowiła dopuścić następujących kandydatów: Andrzej Kowalczyk (Syców), Jacek Kozioł (Dębica), Anna Czapczyńska (Dalborowice), Grzegorz Pfeiffer (Oleśnica), Liliana Skutecka (Kalisz), Paulina Syposz-Ciemny (Syców), Maria Wróbel (Zajączki) i Tadeusz Żmijewski (Poznań). Wymogów proceduralnych nie spełniła Danuta Kwiatkowska-Hominska (Syców).
Drugi etap konkursu odbędzie się 2 i 3 kwietnia.

Wiadomości

Komentarze (14)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

nick (gość)

ale to żałosne, i co że ma brata, to już brata nie można mieć? poza tym już wycofała się ta kandydatka, kórą wybraliście jako komentujący.

nick (gość)

żona wiceburmistrza nie ma siostry, jakby ktoś nie wiedział. A co do kandydatów nie mieszkających w naszej gminie, to jeżeli mają kompetencje w tym zakresie to dlaczego ich nie zatrudnić.

Tomek (gość)

Nic się nie zmieni, tak jak przez ostatnie 20 lat. Jak komisja ma merytorycznie sprawdzać kandydatów, jak połowa z tej komisji o kulturze w Sycowie nie ma pojęcia, łącznie z przewodniczącym p. Maleckim?? Chyba, że wystarczy kultura osobista Pana Maleckiego

prof Kulawa (gość) (agent)

Drogi agencie, skończyła mu się kadencja i póki co jest po dyrketora. Ogłoszono wiec jak zawsze konkurs z którego ma byc wyłoniony najlepszy kandydat. Tu nie ma mowy o żadnym odwołaniu. Kto wie, może właśnie obecny wygra...Czas i komisja pokaże....

agent (gość)

Jacek Kozioł (Dębica) - kto widział i słyszał o człowieku?

Może nie jestem do końca w temacie, ale co takiego zrobił lub czego nie robi obecny dr CK?, że tak na siłę próbują go odwołać?

wxz (gość)

wszystko ma swoje plusy i minusy. W sumie wchodzi osoba bez układów jeżeli bezie z zewnątrz, ale z drugiej strony bez pleców niczego nie załatwi, co najwyżej ją załatwią. Może ściągnąc ludzi z zewnątrz a u nas bezrobocie. A osoba z gminy zna problemy bo jest tutejsza, ale też moze spocząć na laurach. trudny wybór. Oby tylko był ten ktoś uczciwie wybrany.

bożenka (gość)

Ludu, połowa z nich to kandydaci ze świata, ciekawe czy to dobrze, czy źle, jak myślicie?