Stoją od lewej: Zdzisław Bednarek, Mieczysław Troska, Kazimierz Cichoń (spoza klubu DiPdS), Mieczysław Skuza i Marek Rubik Stoją od lewej: Zdzisław Bednarek, Mieczysław Troska, Kazimierz Cichoń (spoza klubu DiPdS), Mieczysław Skuza i Marek Rubik

Stoją od lewej: Zdzisław Bednarek, Mieczysław Troska, Kazimierz Cichoń (spoza klubu DiPdS), Mieczysław Skuza i Marek Rubik (© Fot. Dawid Samulski)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Nazywa się „Dialog i Porozumienie dla Sycowa”, a w jego skład wchodzą: Mieczysław Skuza (przewodniczący), Dariusz Maniak (sekretarz) oraz Rafał Anders, Zdzisław Bednarek, Dariusz Maniak, Barbara Nogala, Marek Rubik, Mieczysław Troska i Jarosław Walczak. – Nie chcemy, by utożsamiano nas z opozycją! - podkreślił na piątkowej sesji Mieczysław Skuza. Więcej w następnej Gazecie Sycowskiej.

Wiadomości

Komentarze (17)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

j_21 (gość)

Pytam, czy i kiedy Rada się obudzi i wywoła uchwałę w sprawie nie zmieniania zasad funkcjonowania Komisariatu w Sycowie oraz powiadomienia o powyższym stosowne organa decyzyjne. Panie Moniuszko i Burmistrzu - trochę aktywności !!! Zachęcam

B.B (gość)

A gdzie byli przez prawie półtora roku lub dwie a niektórzy więcej jak dwie kadencje??

Odpowiadam: tam gdzie ci, co pozostają w starym klubie, tam gdzie burmistrzowie i inni działacze...

B.N. (gość)

Słyszałam, że pan Skuza odczytał , że po utworzeniu klubu będą mogli się swobodnie wypowiadać, działać, zgłaszać postulaty, robić coś dla mieszkańców.
A gdzie byli przez prawie półtora roku lub dwie a niektórzy więcej jak dwie kadencje - w reżimie Łukaszenki.
Ma rację M.L. każdy będzie chciał ugrać dla siebie jak najwięcej a wśród nazwisk widzę sprzeczności wielkie - różne charaktery,ambicje,kultura, zaangażowanie.

Obrońca komentarza (gość)

panieDawidz!Twój anonimowy informator cię zawiódł?pomyliłeś nazwiska,usunąłes poprzedni artykuł?o co chodzi?mam nadziejęze tak jak więcej w nowym numerze gazety papierowej!joł:D

sycowianka (gość)

Pan Skuza.pokazał jaki to dobry gospodarz
.Myślę że zagranie na przyszłe wybory ,pan Skuza chce być burmistrzem i szykuje sobie obóz...

Tomek (gość)

"Wysoką i odpowiedzialną funkcję w strukturach administracji samorządowej powierzono byłemu burmistrzowi Sycowa Stanisławowi Czajce. Od 1 stycznia jest od dyrektorem Departamentu Mienia Wojewódzkiego i Zasobów ..."

Tomek2 (gość)

Pijesz do burmistrza Czajki? Faktycznie, nie pozyskał zbyt wiele środków z zewnątrz, ale warto pamiętać, że za jego kadencji radnymi byli Zdzisław Bednarek i chyba Jarosław Walczak.

Paweł S. (gość) (Tomek)

Dobrze napisane, zresztą nie dziwi mnie to, gdyż w naszym sycowskim magistracie tworzone są stanowiska fikcyjne i mało znaczące, a te które zajmowałyby się pozyskiwaniem środków z zewnątrz (środki z unii europejskiej, wpływów z podatków) są traktowane po macoszemu i marginalnie, a to podstawa bytu każdego miasta i gminy. Jak widać nasza władza jeszcze tego nie rozumie, a szkoda bo tracimy wszyscy.