Zdjęcie ilustracyjne Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne (© Mikołaj Nowacki)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Policjanci z wydziału kryminalnego KPP Oleśnica zatrzymali w piątek 16 marca br. 20-letniego mieszkańca gminy Syców, który posiadał przy sobie środki odurzające.

Funkcjonariusze mając podejrzenie, że młody mężczyzna może posiadać przy sobie narkotyki, skontrolowali go, w wyniku czego ujawnili w jego ubraniu woreczek strunowy z zawartością białego proszku – informuje oficer prasowy policji Aleksandra Pieprzycka. Policyjna analiza znalezionego środka wykazała, że jest to amfetamina w ilości blisko 17 porcji.

Następnego dnia policjanci zespołu wywiadowczego podczas kontroli grupy osób ujawnili środki odurzające. Jeden z mężczyzn na widok nadjeżdżającego radiowozu odrzucił na trawnik woreczek z zawartością białego proszku – jak się później okazało, była to amfetamina w ilości ponad 35 porcji. 25-letni mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie, w toku wykonywanych czynności przyznał się, że posiadał przy sobie narkotyki i na widok nadjeżdżających funkcjonariuszy wyrzucił je na trawnik.

Mężczyznom grozi teraz do 3 lat pozbawienia wolności.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

mieszkaniec (gość)

napady, włamania, pobicia, narkotyki... Jeszcze trochę to trzeba będzie zaopatrzyć się w broń palną żeby wyjść wieczorem na ulicę. Widać, że nasze władze trzymają rękę na pulsie...