Szklany stół i witraż - to piękne dekoracyjne elementy dostępne dziś dla każdego! Szklany stół i witraż - to piękne dekoracyjne elementy dostępne dziś dla każdego!

Szklany stół i witraż - to piękne dekoracyjne elementy dostępne dziś dla każdego! (© Shutterstock)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Kiedyś szkło uznawane było za luksus posiadaczy nowoczesnych, drogich apartamentów. Obecnie jest to materiał dostępny dla każdego.

Szklane elementy to m.in. panele ścienne, kabiny prysznicowe, drzwi, umywalki, a nawet szyby w oknach i ściany. Delikatnie barwione umywalki i przeszklenia z własnym wzorem to subtelne dzieła sztuki, które tworzą odpowiedni nastrój we wnętrzu.

– Nie ma dwóch identycznych kabin prysznicowych ze szkła fusingowego – każdy produkt jest wykonywany ręcznie, dzięki czemu zachowuje swoją niepowtarzalność – podkreśla Marek Malik z Villa Glass Studio, producenta szklanych elementów wyposażenia wnętrz. – Wybierając wzór szklanych elementów możemy skorzystać z gotowych propozycji takich jak: bambus, słoneczniki lub konik morski albo zaproponować własny indywidualny projekt. Nie ma przy tym ograniczeń kolorystycznych.

W zapomnienie odeszły czasy kiedy szkło w kuchni kojarzyło się wyłącznie ze stołową zastawą. W nowoczesnych mieszkaniach coraz częściej umieszczane są szklane stoły, blaty i panele ścienne między meblami, które oprócz estetycznych walorów mają za zadanie zapewnić sterylność. Szklana tafla zastosowana w kuchennej strefie roboczej chroni ścianę przed permanentnym działaniem wody, a dodatkowo łatwo ją utrzymać w czystości. Jeśli dorzucimy do tego ulubiony kolor, ściana oprócz względów praktycznych nada pomieszczeniu oryginalny charakter.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!