Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Do wygrania bilety na Euro 2012.

Od 5 marca można zgłaszać drużyny do udziału w turnieju piłkarskim dla młodzieży adidas Football Challenge 2012. Będzie to już trzecia edycja tej imprezy. W tym roku nagrody są wyjątkowe – zwycięzcy w każdej kategorii wiekowej otrzymają bilety na UEFA EURO 2012TM. Jak wejść do gry? Wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny, który znajdziesz TUTAJ. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Wzorem ubiegłego roku, w turnieju wezmą udział drużyny w czterech kategoriach wiekowych: U-9, U-11, U-13 oraz U-15. Turnieje eliminacyjne odbędą się w miastach gospodarzach UEFA Euro 2012™ – w Warszawie (21-22.04), we Wrocławiu (28-29.04), w Poznaniu (12-13.05) oraz w Gdańsku (19-20.05). Wielki finał zaplanowano na 29-30 maja na obiektach warszawskiej Legii. Zakwalifikują się do niego po trzy najlepsze drużyny z eliminacji w każdej z kategorii. Nagrodą dla zwycięskich zespołów w każdej kategorii wiekowej będą bilety na UEFA EURO 2012TM.

Do turnieju adidas Football Challenge 2012 mogą zgłaszać się zarówno drużyny klubowe, szkółki jak i zorganizowane drużyny podwórkowe. Warunkiem jest posiadanie pełnoletniego opiekuna.

Turniej adidas Football Challenge 2012 to najbardziej prestiżowy turniej piłkarski dla młodzieży w Polsce. Odbywa się od pod hasłem: Wejdź do świata profesjonalnej piłki.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!