(© Piotr Warczak)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Jesteś na bieżąco z piłkarskimi wydarzeniami w Polsce? Obserwujesz to, co się dzieje w Twoim klubie? Znasz całą masę futbolowych anegdotek? Coś cię irytuje, coś cię wybitnie bawi? W skrócie – jesteś kibicem i masz swoje zdanie? Napisz o tym. Wyraź się. Zrób to, w cenzuralnej formie, ale tak, żeby twój przekaz dotarł do większego grona. Nie musisz pisać do szuflady. Już nie.

Zagłębie jest lepsze od Śląska? Czy to wrocławianie są górą? Jeśli tak, to w czym? Albo inaczej. Liczy się dla Ciebie tylko I, II, III czy IV liga, albo tylko B-klasa, bo grasz tam, bo jesteś częścią drużyny, występującej właśnie na tym szczeblu. Napisz nam. Niech wiedzą o tym tysiące innych internautów – kibiców.

Twój pierwszy mecz, twój kibicowski wyjazd, pierwsze spotkanie, w którym przekręcił Was sędzia (to żart, jakżeby inaczej), piłkarz, który wywarł na Tobie największe wrażenie albo pewien polski trener, co zna mniej polskich słów niż jego „zagraniczni” piłkarze. Tematów jest całe mnóstwo, prawda?

Próbki swoich opinii, swoich felietonów prześlij nam na adres: sycow@naszemiasto.pl.

Najlepsze wybierzemy i opublikujemy. Więcej, będziemy publikować regularnie, pod Twoim nazwiskiem, a jeśli chcesz, to i z Twoim zdjęciem.

Zobacz, czy warto sprawdzić się jako publicysta? Poznać opinię innych kibiców, o tym, co myślisz? Masz mocne zdanie na tematy związane z piłką, daj nam próbkę. 10 zdań. Lub więcej. Nie patrzymy na wiek. Możesz mieć 15 lat, możesz i 60. Liczy się to, co masz powiedzenia.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!