Uczniowie naszych sycowskich szkół z czerwonym paskiem

Prezentujemy poczet najlepszych uczniów ze szkół: SP nr 1 i 2 w Sycowie, Stradomi Wierzchniej, Szczodrowie i Drołtowicach w roku szkolnym 2012/2013. Od poniedziałku 8 lipca zapraszamy wszystkich wyróżnionych uczniów do naszej redakcji przy ulicy Mickiewicza 6 w Sycowie. Tutaj, w nagrodę za bardzo dobre wyniki w nauce, czekają na Was upominki i słodycze od Gazety Sycowskiej.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sycowie:
Damian Kulicki (5,69), Patrycja Stefaniuk (5,56), Marlena Mikosiak (5,44), Agata Wypchły (5,18), Klaudia Gręda (5,13), Emilia Bator (5,11), Machulska Karolina (5,06), Iwona Świątek (5,06), Jakub Kamiński (5,00), Martyna Stefanowska (5,00), Kamila Wilkosz (5,00), Arkadiusz Płukarz (4,89), Katarzyna Mierzba (4,88), Maciej Barański (4,88), Katarzyna Chrapek (4,83), Agnieszka Pluta (4,81), Dawid Łusiak (4,77), Anna Muszyńska (4,76), Anna Siuręga (4,76), Monika Krawczyk (4,75), Aleksandra Idzikowska (4,66)

Gimnazjum im. Jana Pawła II w Sycowie:
klasa 1a: JędrzejMaras; 1b: Marta Majerczak, Kordian Niedbała, Aleksandra Sarnowska, Laura Lempert, Kornel Szewczyk; 1c: Wiktoria Sosnowska, Aurelia Bryłka; 1d: Michał Ilski, Alicja Kułak, Alicja Rogowska, Adam Haraziński, TomaszJadanowski; 1e: Zuzanna Piwko, NataliaFaron; 1f: Sandra Piórkowska; 1g: Anna Faltyn, Marta Czajka; 2a: Natalia Kuś, Justyna Harabasz; 2b: Natalia Kosmala, Dawid Mielcarek, Agata Lis, Przemysław Zima; 2c: Klaudia Dembska, Natalia Pająk; 2d: Marta Jędrzejewska, Anna Wójcik; 2e: Oliwia Adamowska, Agata Musialska, Julia Szyncowicz; 2f: Sandra Misiarz; 3a: Małgorzata Sobieraj, Paulina Kowalczyk; 3b: Jakub Kuczkowiak, Mateusz Kraczek, Agata Sawicka, Dominika Stolarczyk, Patrycja Kokornarczyk, Dawid Przygoda, Jakub Smorawski; 3c: Oliwia Jaroń, Bartłomiej Jasiak, Kamila Janik; 3d: Wiktoria Dąbik, Angelika Łacińska, Aleksandra Jurasik, Paweł Jakubowski, Elżbieta Wiernicka; 3e: Damian Pędziwiatr; 3f: Natalia Stępień, Klaudia Praca, Jakub Zawierucha, Oliwia Kopa; 3g: Hanna Gąsior, Aleksandra Zielińska, Klaudia Jędrasiak

Liceum Ogólnokształcące im.
∨ Czytaj dalej

Tadeusza Kościuszki w Sycowie:

Dominika Kopeć (5,53), Klaudia Szmit (5,40), Aleksandra Stenzel (5,38), Kacper Kania (5,33), Szymon Grondys (5,27), Sylwia Rosiak (5,26), Fabiola Bieniek (5,25), Żaklina Tumielewicz (5,25), Weronika Niwa (5,20), Aleksandra Cywińska (5,19), Aleksandra Korczak (5,13), Marlena Ossowska (5,13), Ewa Wolska (5,13), Gabriela Gnatowska (5,13), Alicja Dąbrowska (5,07), Aleksandra Sadowska (5,07), Dominika Wyrwas (5,07), Patrycja Sznajder (5,06), Dominika Dembna (5,06), Kornelia Piórek (5,00), Justyna Kędziora (5,00), Małgorzata Łazarek (4,94), Daria Kraska (4,93), Marta Janiak (4,93), Kamil Hołubecki (4,88), Klaudia Stępień (4,88), Rozalia Roszyk (4,88), Katarzyna Ulok (4,87), Rafał Broniszewski (4,87), Dagmara Makowczyńska (4,87), Daniel Szymak (4,87), Kornelia Lebek (4,81), Gabriela Starzyńska (4,81), Przemysław Dolata (4,81), Aleksandra Piśko (4,80), Anna Musiałowska (4,80), Paweł Pomykała (4,80), Emilia Przygoda (4,80), Izabela Gracz (4,80), Martyna Pisula (4,75), Wioleta Brzózka (4,75).

Szkoła Podstawowa nr 1 w Sycowie:
klasa 4a: Zuzanna Mciążek, Wiktoria Wolak, Michał Słowik, Klaudia Kabalec, Oliwier Kasprzak, Agnieszka Koski, Hanna Bugała, Aleksandra Dylak; 4b: Kacper Sowiński, Jakub Zawierucha, Marcin Garbiec, Witold Gręda, Gabriela Palacz, Wioletta Jochymska; 5a: Nel Dembna, Alina Garbiec-Nobelek, Alina Gąsior, Łukasz Leszczyna, Natalia Musiał, Natalia Urbańska; 5b: Roksana Baraniecka, Alicja Stojek, Emilia Olbińska, Jakub Przybył; 6a: Franciszek Kociński, Nicole Janiszewska, Julia Kłosek, Nel Faltyn, Majka Wankiewicz, Kornelia Powroźnik, Adrianna Noczyńska, Dawid Miller, Kacper Misiarz; 6b: Hanna Grzesiak, Karolina Krainbring, Julia Maciaszczyk, Marta Matyszczak, Emilie Mervaillie, Weronika Stelmaszek, Kacper Misiarz

Szkoła Podstawowa nr 2 w Sycowie:
klasa 4a: Ewelina Zawada, Krystian Boryczka, Radosław Drabczyński, Wiktoria Kondras; 4b: Anna Radajewska, Martyna Bilska, Stella Łokcewicz, Zuzanna Stobracka, Wiktoria Dąbrowska; 5a: Hanna Łagocka, Natalia Rzemyk, Michał Siwiec, Hanna Rzemyk, Dominika Sobczak; 5b: Kornelia Droga, Monika Piórek, Filip Trzciński, Wojciech Herbeć; 5c: Agata Dylak, Zuzanna Dziergwa, Mateusz Gieroba, Julia Gubalska, Kacper Kokornaczyk, Magdalena Kopeć, Marta Perużynska, Jakub Wojteczek; 6a: Zuzanna Kuznik; 6b: Jakub Strzelecki, Julia Cywińska, Julia Podyma, Paulina Łytka, Michał Zaborowski, Aleksandra Gala, Bartosz Sikora, Marcin Żelazny

Szkoła Podstawowa w Drołtowicach:
klasa 4: Aleksandra Jakubowska, Beata Ratajczak, Krystian Czerniak, Maksymilian Słota, Marcin Mieszała; 5: Wiktoria Wólkiewicz, Natalia Zajdler, Anna Kuś; 6: Mateusz Kosmala, Faustyna Kłobucka, Radosław Żuberoła

Szkoła Podstawowa w Szczodrowie:
klasa 4: Oliwia Malinowska, Stefan Malarz; 5: Patrycja Klek; 6: Beata Dembska, Marcin Księżyk, Wiktoria Ziemiańska

Szkoła Podstawowa w Stradomi Wierzchniej:

klasa 4: Wiktoria Bagińska(5,1), Martyna Popielska (5,0); 5: Oskar Lebek (4,8), Kacper Piotrowski (4,9); 6: Julita Owczarek (5,0), Karolina Połomska (4,8)


Wybierz kategorię