W specjalnym folderze zaprezentowany zostanie m W specjalnym folderze zaprezentowany zostanie m

W specjalnym folderze zaprezentowany zostanie m.in. zamek Książ. (© Dariusz Gdesz)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

30 dolnośląskich atrakcji turystycznych znajdzie się w specjalnej ulotce przygotowanej dla kibiców na turniej Euro 2012. To jeden ze sposobów dotarcia z informacją o regionie do osób, które w czasie mistrzostw odwiedzą Wrocław.

Fani futbolu w skrócie dowiedzą się o 30 najbardziej atrakcyjnych miejscach Dolnego Śląska, począwszy od Wrocławia przez Karkonosze, zamki Kliczków czy Książ, zaporę na Bobrze czy Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdroju. Informacje zostaną podane w języku greckim, czeskim, rosyjskim i polskim, a znaleźć będzie tam też można adresy stron internetowych poszczególnych atrakcji.

Foldery będą czekać na kibiców w specjalnych punktach informacyjnych na Dworcu Głównym PKP i na Lotnisku. Z kolei w hotelach rozdawane będą mapki naszego regionu. Dolnośląska Organizacja Turystyczna, która przygotowuje ulotki, wyda na ich druk kilkaset tysięcy złotych.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!