Województwo zachodniopomorskie zaprezentuje przekrój oferty turystycznej podczas Targów Turystycznych TUR w Goeteborgu, które odbędą się 22 marca 2012 roku.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Targi TUR w Goeteborgu są największymi szwedzkimi targami turystycznymi i cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wystawców oraz samych turystów. Każdego roku odwiedza je kilkadziesiąt tysięcy zwiedzających, zarówno podmiotów z branży turystycznej jak i osób indywidualnych. Udział w imprezie bierze wielu przedstawicieli jednostek samorządowych, organizacji turystycznych, prywatnych przedsiębiorców z całego świata.

Na zachodniopomorskim stoisku będzie można znaleźć m.in. informacje dotyczące zachodniopomorskiej bazy noclegowej i kempingowej, uzdrowisk, szlaków rowerowych i turystycznych, najciekawszych miejsc do uprawiania turystyki kajakowej.

Udział w targach turystycznych jest głównym elementem promocji województwa zachodniopomorskiego. Region każdego roku prezentuje swoje walory podczas tego typu imprez w Polsce oraz Niemczech i Skandynawii.

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!