Przełom kwietnia i maja przynosi bardzo ciekawe wydarzenia w Galerii Victoria. Kwiecień żegnamy weekendem „Zdrowo i Sportowo” (28-29 kwietnia), a maj powitamy „Militarną majówką” (5 maja).

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Na ostatni weekend kwietnia Galeria Victoria zaprasza miłośników ruchu. W amfiteatrze odbędzie się pokaz strongmanów, zawody w armwrestlingu (siłowaniu się na rękę), prezentacje sportów siłowych oraz widowiska o tematyce kulturystycznej i tanecznej. W programie akcji „Zdrowo i Sportowo” zaplanowane zostały:
- niezwykłe pokazy strongmanów m.in: przetaczanie 180 kg opony oraz unoszenie quada – godz.15.00
- pokaz i warsztaty samoobrony
- pokazy taneczne instruktorów Victoria Dance School
- galeria sprzętu treningowego Martes Sport
- planeta ćwiczeń na linach
- prezentacje produktów kosmetycznych i suplementów diety
- badanie wzroku na stoisku Vision Express
-wystawa nowych motocykli i quadów, takich marek jak: SUZUKI, TRIUMPH, KTM, YAMAHA
W godz. 12-18 zaplanowany został ciekawy program rozrywkowy dla wszystkich miłośników interaktywnych gier. W specjalnie wyposażonym w konsole z kontrolerami ruchu kąciku, każdy będzie mógł spróbować swoich sił w wielu dyscyplinach sportowych. Amatorzy adrenaliny i mocnych wrażeń będą mogli poczuć emocje na wirtualnym bokserskim ringu.
W sobotę o godz. 17.00 oraz w niedzielę o 15.00 w rotundzie Galerii Victoria odbędzie się uroczyste zakończenie zawodów MOTOHAŁDA V – Mistrzostwa Polski Strefy Zachodniej w Cross Country, dekoracja zawodników i wręczanie nagród.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: