(© Dariusz Gdesz)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Oryginalne pisanki, miód, świąteczne ozdoby oraz konkurs z nagrodami - to czeka na nas we wrocławskich galeriach handlowych.

W Arkadach Wrocławskich przygotowano specjalne, wielkanocne stoisko, na którym znajdziemy naturalny miód. Klienci mogą nabyć tam również świąteczne bukiety kwiatów, wielkanocne palmy, koszyczki i dekoracje. Stoisko na poziomie zero można odwiedzić w centrum do 7 kwietnia.

Zachętą do wybrania się na przedświąteczne zakupy do Arkad Wrocławskich jest promocja "Coś się święci na wiosnę". Klienci, którzy zrobią zakupy na łączną kwotę 300 zł, otrzymają ręcznie wykonaną, świąteczną pisankę. Każda z nich jest jedyna w swoim rodzaju. Centrum przygotowało 400 pisanek. Promocja potrwa do wyczerpania zapasów.

Dodatkowo na poziomie -1 powstała zielona wyspa, na której zamieszkały żywe króliczki. Dzieci odwiedzające Arkady będą mogły oglądać je do 7 kwietnia w godzinach otwarcia centrum.

Pasaż Grunwaldzki rozpoczyna świętowanie swoich piątych urodzin. Do wygrania 115 nagród o wartości 55 555 zł, miedzy innymi 5 bonów po 5000 zło-tych każdy, 55 cennych nagród (sprzęt RTV, AGD, bony na zakupy w wybranych sklepach pasażu), 55 biletów do Multikina. Aby wziąć udział w konkursie, musimy zrobić zakupy za min. 50 zł w jednym ze sklepów w pasażu, a następnie wypełnić ulotkę-kupon (wpisujemy tam numer paragonu) i wrzucić ją do 23 kwietnia do urny ustawionej przed Punktem Info na poziomie zero. Musimy także odpowiedzieć na pytanie: "Czym dla Ciebie jest Pasaż Grunwaldzki?". Wielki finał i losowanie nagród odbędzie się 28 kwietnia.

Pamiętajmy, aby zachować paragon, którego numer wpisaliśmy na kupon. Jest to konieczne do odebrania nagrody.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!