(© Janusz Wójtowicz)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Już w poniedziałek robotnicy zaczną wytyczać kontrapas na ul. Rybackiej. Powstanie on na odcinku od mostu Dmowskiego do ul. Legnickiej.

Do 20 czerwca kontrapasy pojawią się jeszcze w 3 miejscach: na ul. Grunwaldzkiej (od Piastowskiej do Reja), na ul. Komuny Paryskiej (od Prądzyńskiego do Kościuszki) i na ul. Jedności Narodowej (od Probusa do Kilińskiego-Niemcewicza).

Koszt prac to blisko pół mln zł.

Gdzie jeszcze powinny powstać kontrapasy dla rowerzystów? Podyskutuj na forum

Turystyka

Komentarze (13)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

WROC (gość) (oskar)

Nie przejmuj się. Jeszcze tam wybudują plombę i już będzie Ci całkiem wesoło. Będziesz parkował na Ostrowie Tumskim. Mogę Ci tylko współczuć.

WROC (gość)

Ciekawe kto wygrał przetarg na malowanie pasów za pół mln. złotych? Ja to zrobiłbym za połowę ceny.

wratislavian (gość) (ja)

żart to utrzymywanie dróg dla samochodów. policz sobie ile kosztuje malowanie calego miasta kresek dla samochodow.

Ludź (gość)

SAMOCHODY SAMOCHODY !!! Niech wszedzie beda samochody, w parkach parkingi, na placach zabawa parkigi, na plazach parkingi-To Twoje marzenia ?????????????? JEDEN WIELKI SMIERDZACY SPALINAMI BLASZANY BALAGAN !!! Brawo brawo, ja nie chce takiego swiata moim dzieciom zostawiac !

abc (gość) (oskar)

Nie wiesz o co tu chodzi? O naszą kasę oczywiście.Terroryści ze straży miejskiej sterowani przez magistrat już zacierają rączki, przygotowują blokady na koła i lawety. Jak zwykle pójdą do likwidacji kolejne miejsca parkingowe, a w zamian nie dostaniemy nic. Szlag mnie już też rafia na to zas..ane miasto. Tu się żyć nie da. Człowiek tutaj jest na każdym kroku terroryzowany i dojony z kasy. :/

oskar (gość)

To jest jakaś masakra, powoli mam dosyć tego miasta. Na tym odcinku drogi(Jedności Narodowej) jest kilkadziesiat miejsc parkingowych, występuję tam duże skupisko mieszkanców. Przez wymalowanie tych kilku kresek automatycznie zostaną zabrene te miejsca, ludzie zaczną parkować gdzie popadnie. Czy to mądre?? Ana tym odcinku aż tak dużego ruchu nie ma.

benek (gość) (damian)

I na dodatek inne firmy dawały w przetargu wyższe oferty.Trzeba było się zgłosić i za te kilka kresek zrobić za 400.000 .Ale frajer z ciebie.

ja (gość)

Pół miliona polskich złotych za namalowanie farbą kilku kresek? To chyba jakiś kiepski żart. Nie ma pieniędzy na szkoły, przedszkola, a oni tyle kasy na takie pierdoły wydają. Normalnie jestem zszokowany po przeczytaniu tego.