Jest to apartamentowe osiedle, położone u zbiegu alei Hallera i ulicy Ojca Beyzyma. Znajduje się w willowej okolicy Grabiszynka i Borka. W tym miejscu kursuje wiele linii autobusowych i tramwajowych. Nie ma więc problemu z dojazdem do centrum miasta.

Blisko stąd też do różnych szkół i centrów handlowych. Za zdecydowany atut trzeba uznać bliskie sąsiedztwo parków Grabiszyńskiego i Południowego.

Przestrzeń i komfort

Osiedle zostało wybudowane przez wrocławską firmę deweloperską Archicom. W powstałych dotychczas trzech budynkach znajduje się 205 mieszkań o powierzchni od 36 mkw. do 118 mkw. Ceny lokali wahają się od 5 tys. 840 zł do 7 tys. 900 zł za mkw. Jak zapewnia inwestor, wysokie i przestronne mieszkania z dużymi przeszkleniami zapewniają komfort życia. Pełne światła lokale z tarasami lub balkonami zostały zaprojektowane w taki sposób, by jak najłatwiej można było je zaaranżować.

Dwa różne światy

Ogrody Hallera wyróżniają się na tle innych osiedli dzięki podziałowi na dwie strefy: wewnętrzną i publiczną, skoncentrowaną wokół placu Hallera. Ta pierwsza to kameralne dziedzińce i ogrody. Z kolei druga strefa składa się z placu z kawiarnią i sklepami. Każdy budynek ma wła-sne miejsca do rekreacji, w tym monitorowane place zabaw.

Nowoczesne rozwiązania

Do budowy wykorzystano najwyższej klasy materiały naturalne. W mieszkaniach zamontowano drewniane okna i drzwi wejściowe, jedne i drugie antywłamaniowe. W oknach i drzwiach balkonowych na parterze założono zewnętrzne rolety. Każdy lokal ma własny, zdalny odczyt ciepłej i zimnej wody oraz energii cieplnej.

Z biznesowym zacięciem

Codzienną wygodę zapewniają nowoczesne, eleganckie windy, startujące z poziomu podziemnego garażu. A nad spokojem i bezpieczeństwem mieszkańców czuwa ochrona i inteligentne systemy elektroniczne. Co więcej, na osiedlu ma powstać jeszcze pokój do spotkań biznesowych czy towarzyskich.

Archicom oferuje możliwość wykończenia mieszkań pod klucz w dowolnie wybranym standardzie. Ten dewe-loper działa od 1986 r. Zbudował już ponad 130 różnych obiektów i sprzedał ponad 2 tys. mieszkań.

Wiadomości

Komentarze (25)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

APapież (gość) (Adam)

Już korzystałem z Państwa usług i na pewno wrócę jeśli będę chciał ponownie kupić mieszkanie ;) Pozdrawiam, AndrzejPapież

Adam (gość)

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań Ogrodów Hallera na stronie naszego biura nieruchomości Verso, znajdującego się przy ulicy Grabiszyńskiej 208 (Biurowiec Corte Verona). www.verson.com.pl

Gość (gość)

Towarowa linia kolejowa i wszystko jasne. Slumsy i patologia Wrocławia w Carefurze. Gratuluję wyboru przyszłym mieszkańcom :)))

Tylko "Krzyki 1928" !!!

gość (gość)

Ile w Polsce jest zazdrośników.
Dobrze że ceny są zaporowe bo przynajmniej chamstwo i dziadostwo się nie pcha.
Super architektura i lokalizacja.

K. (gość)

Każdy ma inne preferencje. Jednym się podoba lokalizacja (wraz z wszystkimi wadami) i kupują mieszkanie, innym nie i się nie decydują. Po co to komentować, potwierdzając tym samym stereotyp Polaczka, który sączy jad, gdzie tylko może? Co do Ogrodów Hallera fakty są takie, że dwa wybudowane już budynki są wykupione w 99%, a trzeci, choć jeszcze nie wybudowany, już też powoli się zapełnia. Tyle w tym temacie.

El Ka (gość)

Zastanawia mnie, czy to polski syndrom czy po prostu rasowy trolling? Po co szukać na siłę negatywnych stron jakieś inwestycji? Ustawiacie sobie alerty na trollowanie czy jak? Wiadomo, że większości osób po prostu nie stać na luksusowe mieszkanie, a jak coś jest na takim poziomie inwestycyjnym, to żaden hałas nie wchodzi w grę. To już nie czasy prlowskich budynków z płyty...

karola (gość)

Argumenty, jakich używacie to typowe polskie krzykactwo. To że Ogrody Hallera są blisko centrum, obwodnicy i tramwajów jest moim zdaniem argumentem in plus, a nie na odwrót. Piszecie, że 6 km dalej jest lepiej? Przecież to już poza Wrocławiem! Nie każdy chce mieszkać na prowincji. Idąc tym tropem, 30 km dalej będzie jeszcze taniej. Polecam osiedlenie się w puszczy kampinoskiej - tam cisza, spokój i zero tramwajów.

A pan który nazwał to osiedle "slumsami" chyba ma problemy z oceną rzeczywistości. Polecam wycieczkę na ul. Traugutta.

I zróbcie sobie tam małą wspólnotę mieszkaniową internetowych trolli!

barbu (gość) (budo.)

Ocenianie ocenianiem a mieszkanie inna sprawa. Ja mieszkam przy Hallera, ale nie od strony jezdni. Jest cicho!!! Możecie nie wierzyć, jeśli tak - zapraszam, a sami się przekonacie. Pociągi nie przeszkadzają, tramwajów nie słyszę, tylko karetki i motory wyją. Od strony ulicy oczywiście jest duuużo gorzej. Potraficie wszyscy tylko krytykować i jechać na siebie nawzajem. Co z tego macie? Większe mieszkania w spokojnej okolicy? Świetnie, cieszę się razem z wami.

coś tam wybudują (gość)

Za cenę 40 metrów kupicie działkę pod wrocławiem i zrobicie stan surowy małego domku...
w mieszkaniu które "funduje" deweloper nie ma nawet drzwi wewnętrznych, więc i tak do ceny doliczcie wyposażenie chałupy... ahaaaaaa i garaż podziemny jak macie auto - inaczej powodzenia przy parkowaniu na osiedlu po południu...

Jerry (gość)

We Wrocławiu w lepszych lokalizacjach można teraz przebierać jak w ulęgałkach i o wiele tańszych i w super standarcie !! Rzeczywistość jest taka - nabudowali mieszkań tylko zapomnieli, że jest bezrobocie, młodzi pouciekali za granicę i w życi mają teraz osiedlanie się w Polsce !! Emeryci już nie kupują bo mają !!! Tak że Archicom tę cenę za metr mieszkania może sobie wybić z głowy !! Jestem przekonany że nawet jak wystawią 4000 zł za metr to też psa z kulawą nogą tam nie uświadczy !!! W prostej linii od tego osiedla jakieś 6km można kupić piękne gotowe domki za 399 000zł .z ogrodem w ciszy i spokoju. Trzeba mieć nie równo pod sufitem aby tego nie zrozumieć .

Max (gość) (.)

Balcerek też nie chciał się wyprowadzić ze slumsów (Alternatywy 4) Takie typy po prostu tak mają !!
Jak ktoś się przez 50 lat przyzwyczaił do sracza na korytarzu prywatnej publicznej toalety, to takiemu rzeczywiście już nic nie może przeszkadzać ...reszta jest milczeniem.

Jarek (gość)

To takie lepsze Slumsy z wiecznie rozdartymi bachorami na podwórkach !! Oraz z wiecznym problemem parkowania samochodów o gościach nie wspominając !! Kto jeszcze kupuje mieszkania w blokowiskach ?? To może i dobre ale dla studentów tymczasowo i nie za taką ogromną kasę !!! Za połowę tych pieniędzy można mieć na obrzeżach Wrocławia domek z Prawdziwymi ogrodami !! Z dala od zgiełku blokowisk !!! Oraz co najważniejsze nie trzeba płacić takich złodziejskich podatków i innych opłat jakie łupią we Wrocławiu !!!! Te reklamowane ogrody to można sobie między bajki teraz włożyć !! Śmiech na sali 7000 zł za metr Slumsów !!!!

wrocławianiN (gość)

Wizualizacje oczywiście pokazują jak to kiedyś tam będzie . Z zielenią to są mocno przesadzone w stosunku do stanu obecnego. Jakoś nie pokazują bezpośredniego sąsiedztwa z główną towarową kolejową 4-torową obwodnicą Wrocławia zbudowaną ponad 100 lat temu. Ulica Hallera też nie należy do cichych. Ale budynki są naprawdę bardzo ładne.

gosc (gość)

a i w okolicy Ogrodów są tory, po których kursują bardzo regularnie pociągi towarowe :), więc miłego mieszkania życzę :)