Dziura ma przestać straszyć Dziura ma przestać straszyć

Dziura ma przestać straszyć. Zamiast księżycowego krajobrazu, będzie wielka łąka (© fot. Janusz Wójtowicz)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Kto zabezpieczy słynną już dziurę przy arenie na Euro? Spółka Wrocławskie Inwestycje ogłasza przetarg.

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA - codziennie dostarczymy Ci świeże informacje

- Chcemy pozyskać wykonawcę, który m.in. zabezpieczy ściany wykopu, zbuduje ogrodzenie i zjazd do wykopu oraz wykona plantowanie terenu - tłumaczy Marek Szempliński ze spółki Wrocławskie Inwestycje.

Jak miała wyglądać galeria handlowa, która NIE powstanie przy stadionie (WIZUALIZACJE)

Dziura, którą Wrocław w czasie Euro woli się nie chwalić, zostanie lepiej ogrodzona i zabezpieczona. Ma to zminimalizować zagrożenie dla kibiców przychodzących na imprezy, które będą odbywać się na arenie. Żeby turystów nie straszyć miasto chce, by dziurę obsiano trawą. Wykonawca, który wygra przetarg, będzie miał 8 tygodni na wykonanie prac.

Zobacz też: Kto zareklamuje się w dziurze przy stadionie?

Ciekawe, czy posadzenie trawy zwiększy zainteresowanie dziurą, którą miasto chce sprzedać na marcowych targach nieruchomości we francuskim Cannes.

- Podczas targów zazwyczaj nie zawiera się umów sprzedaży - Liczymy jednak na to, że dzięki promocji na targach, działką pod galerię zainteresują się także zagraniczni inwestorzy - poinformował wiceprezydent Adam Grehl.


Wiadomości

Komentarze (10)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Lutek (gość)

Ci zgorzkniali, co pisują na tym forym niech tam wskoczą i się zasypią.
Zaoszczędzicie piachu i czytania normalnym ludziom tego Waszego wiecznego marudzenia i nawoływania do wojny.

gosc (gość)

naiwny jest czy glupi, a moze z nas naiwnych robi glupcow. Kto kupi dziure tam gdzie nic nie bedzie sie dzialo po Euro 2012.

ppp (gość)

Dno wyrównać, tak aby dziura miała maksymalnie 1, 2m głębokości, wysypac piachem, zalać wodą, a następnie wzdłuż brzegu postawić niskie oświetlenie, cos w stylu jak na grunwaldzie przy akademikach, kamienie, na których mnożna będzie usiąść, a w czasie wakacji i Euro dać lerzaki, tak aby ludzie mogli sobie posiedzieć przy piwku... no i koniecznie monitoring.

ola (gość)

Ja proponuję zalać dziurę wodą będzie ładny zalew Nad zalewę kibice będą odpoczywać przed meczami

dramat (gość)

Czy ktoś kontroluje wyrzucanie publicznych pieniędzy w błoto i niepotrzebną trawę?? Czy każdy na to już położył...

smolen (gość)

Czy ktoś pamięta (tak bez zaglądania do googla) jakie miasta organizowały w Portugalii Euro 2004?? podobno to jest duża szansa na promocję na wiele lat... wmawia się, że Polskie miasta od Euro staną sie znane i popularne na całym świecie... Póki co są popularne wśród angoli przylatujących na tani browar... poza nimi nikt nie wie, że istnieje Gdańsk, Poznań, Wrocław.... tak ja wiele osób nie wie, że istnieją miasta w Portugalii, które organizowały Euro...