Arena, zgodnie z zapewnieniami urzędników, ma odzyskać oryginalny biały kolor. Do prania używana jest bezdotykowa technologia i niemal 40-metrowy podnośnik. Wielkim czyszczeniem zajął się Max Bögl (firma wykona czyszczenie w ramach kontraktu na budowę stadionu).

Tymczasem jeszcze w marcu ubiegłego roku eksperci ze spółki Wrocław 2012 zapewnili przecież, że membrany nie da się pobrudzić, niczym pomalować ani niczego do niej przykleić. Wykonawca membrany dawał nawet na to "niebrudzenie się" 10 lat gwarancji. A jednak. Zauważyliście różnice na zdjęciach? Przed i po praniu?

Zobacz też:
Śląsk Wraca na Oporowską - stadion Miejski zamknięty, UEFA zaniepokojona

Stadion Miejski wciąż budują

Kolejne miliony na prace przy stadionie

Stawy Wrocławskie, Basen Olimpijski im. Dutkiewicza, Port Zeppelinowy czy klozet? Wrocławscy działacze Ruchu Palikota nie wierzą, że miasto zdąży zasłonić wykop przy stadionie jeszcze przed Euro 2012.

Więcej o Euro 2012 w serwisie specjalnym
!

Wiadomości

Komentarze (11)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Lolek (gość)

Co za idiota wpadł na kolor tej membrany? Nie można było zrobić takiej w barwach Śląska Wrocław z herbami? Miałby wtedy stadion wygląd a tak wisi ta szara ściera jak od podłogi, a fe!

– Ty, co on za jeden? – Kierownik produkcji, Hochwander. Prz (gość)

I tak paczę z okien i co widzę ? Od wczoraj przetarty jeden słupek. Słownie: jeden (nota bene ten sam, który jest na zdjęciach)...
....
– Ty, co on za jeden?
– Kierownik produkcji, Hochwander. Przyszedł z kobitą i szpanuje. No, kończ Władziu i robimy...

doris (gość)

I tylko koszty generuja ale za to połowe linii autobusowych zlikwidowano przez ten stadion. Kasa na stadion jest ale juz na komunikacje nie ma.

Markel Susaeta (gość)

"membrany nei da się pobrdzić niczym pomalować ani niczego do niej przykleić"
Czy w redakcji pracują profesjonaliści? Jak to kiedyś młodzież mawiała - żal.lv...