(© Materiały prasowe)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Adrenalina i plażowy relaks to coś, co studenci lubią najbardziej. We Wrocławiu studenci Uniwersytetu Ekonomicznego wybrali to drugie – czyli Sun Beach Party. Studenci z Politechniki Wrocławskiej zdecydowali się natomiast na Zorbing z rampą. W tym roku studenci sami mogli wybrać, jaka główna atrakcja czeka ich podczas dorocznego, akademickiego święta. Studenckie szaleństwa w wybranych miastach będą relacjonować Kędzior i Wieśniak - dwaj szaleni reporterzy Radia Roxy, którzy wcześniej rozgrzewali studentów przed Juwenaliami.

Głosowanie na juwenaliową atrakcję odbyło się w 14 miastach akademickich. Wśród pomysłów największą popularnością cieszyły się: skok na bungee oraz plaża – Sun Beach Party. Na ten drugi zdecydowali się właśnie studenci Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Żacy z Politechniki Wrocławskiej wybrali Zorbing z rampą. Inny sposób zabawy wybrali studenci z Warszawy, oddając najwięcej głosów na Silent Disco.

Gorące relacje ze święta studentów w kilkunastu miastach Polski, będą w tym roku nadawali Kędzior i Wieśniak – didżeje Radia Roxy. Są zakręceni, jak lina do skoku na bungee, nieprzewidywalni jak impreza na plaży w środku miasta, nietypowi jak Silent Disco i weseli jak bitwa na balony z wodą. Wpadali już na oldskulowe imprezy do Ciechocinka, wkręcali pasażerów miejskich tramwajów. Zaczynali w 4funTV, dziś rządzą na antenie Radia Roxy. W maju Kędzior i Wieśniak pokażą studentom, jak powinny wyglądać Juwenalia, o których długo jeszcze będzie się mówić na korytarzach akademików.

Głosowanie trwało od 12 do 25 marca na profilu marki Lech Premium na Facebooku: http://www.facebook.com/Lech, sponsora tegorocznych Juwenaliów. Studenci z poszczególnych miast akademickich mogli wybierać, jak będą bawić się podczas swojego święta.

Oto miasta juwenaliowe i pomysły, które w nich wygrały:

Poznań – bungee
Lublin – bitwa na balony z wodą
Wrocław – plaża – Sun Beach Party – Juwenalia Uniwersytetu Ekonomicznego
Wrocław – zorbing z rampą - Juwenalia Politechniki Wrocławskiej
Kraków – piana party
Białystok – plaża – Sun Beach Party
Opole – plaża – Sun Beach Party
Bydgoszcz – bungee
Gliwice – plaża – Sun Beach Party
Rzeszów – bungee
Katowice – labirynt
Łódź – plaża – Sun Beach Party
Olsztyn – bungee
Szczecin – Zorbing z rampą
Warszawa – Silent disco

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!