Poznali się przypadkowo w 2005 r., w sklepie spożywczym przy ul. Mickiewicza w Sycowie. Sakramentalne „tak” powiedzieli sobie w 2007 r. W tym roku wygrali nasz plebiscyt na Ulubioną Ślubną Parę. Mirka i Toni Derowie otrzymali łącznie 229 głosów.

W konkursie brało udział osiem par. Za Mirką i Tonim uplasowali się: Kamila i Artur Madziałowie (89 głosów), Małgorzata i Maciej Stasiakowie (76) Maria i Dariusz Łudczakowie (73), Stanisława i Henryk Sałkowie (37), Czesława i Zbigniew Kaśkosowie (35), Małgorzata i Roman Olszczyńscy (18) oraz Wiesława i Hubert Pecynowie (14).
Zwycięzcy poznali się 7 lat temu w sklepie spożywczym przy Mickiewicza. – Toni stał przy kasie, a ja przyszłam na zakupy – wspomina Mirka, która dziś nie ma wątpliwości, że była to miłość od pierwszego wejrzenia. – Spojrzałam na niego i już wiedziałam, że jest to mężczyzna mojego życia – dodaje. Pobrali się dwa lata później, w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia. – Życzę każdej kobiecie tak cudownego i oddanego męża, jak mój – uśmiecha się Mirka, z całego serca dziękując wszystkim, którzy oddali na nich swój głos, a Gazecie Sycowskiej za ogłoszenie tak fajnego plebiscytu.

Wiadomości