(© UM Zgorzelec)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Kto już myśli jak spędzić majowy weekend, może skorzystać z pierwszych propozycji.

- 1 maja w Czerwonej Wodzie mieszkańcy spotkają się na majówce koncertowo-strażackiej. Wystapią muzycy z zespołu Podolanie i dzieci z Niezapominajek. Zaplanowano także wystawę ręcznie wykonanych wyrobów z gliny.Dodatkową atrakcją będzie wizyta strażaków - ochotników z Czerwonej Wody, którzy dostaną nowy wóz. Początek zabawy o godz. 10.

- 3 maja w Zgorzelcu zapraszają na Skwer Popiełuszki, gdzie o godz. 14 rozpocznie się pierwszy Zgorzelecki Piknik Miejski z muzyką, zabawami plenerowymi dla wszystkich oraz wielkim kotłem zupy - niespodzianki. Majowemu piknikowi na trawie towarzyszyć będzie program artystyczny, na który złożą się melodie biesiadne, covery legendarnej grupy ABBA w wykonaniu czeskiego zespołu muzycznego oraz występ znanego z programu "Mam talent" parodysty Maryli Rodowicz - Sebastiana Olejniczaka. Będą także gry i zabawy przygotowane przez zgorzeleckich harcerzy.

- 6 maja w Centrum Handlowo Rozrywkowym Zgorzelec Plaza odbędzie się Wielka Majówka, czyli inauguracja sezonu działkowego i grillowego 2012. Od godz. 11 do 19 na ogrodników- amatorów czekać będzie wiele lokalnych firm z branży ogrodniczej i szkółkarskiej, które pokażą swoje artykuły i będą udzielać porad. Nie zabraknie muzyki na żywo, zabaw dla dzieci, maratonu bajek i filmów.

Lokalne firmy, które zechcą uczestniczyć w majówkowej imprezie w CHR Plaza mogą się zgłaszać pod nr tel. 75-649-67-67 lub pisać na zgorzelec@plazacenters.pl.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!