Bieg Republiki z udziałem międzyborzan

Adam Besz
Przed tygodniem, w minioną niedzielę w Ostrowie Wielkopolskim odbył się 57. Bieg Republiki Ostrowskiej, który ukończyła dwójka biegaczy z Międzyborskiej Grupy Biegowej.

Na starcie niedzielnego biegu stanęło 694 miłośników biegania, którzy w samo południe wyruszyli w 10 kilometrową trasę. Wśród nich znalazła się dwójka zawodników Międzyborskiej Grupy Biegowej. Robert Kowalczyk dziesięć kilometrów przebiegł w czasie 38:06, co dało 30 miejsce w kategorii OPEN oraz szóstą lokatę w kategorii wiekowej M-40.

Z kolei ten sam dystans Kamila Kluska pokonała w 54:51, a ten czas przełożył się na 501 lokatę w klasyfikacji OPEN, a także 29 miejsce w kategorii wiekowej K-30. Bieg zwyciężył Jacek Lesiecki z Wrocławia, który na mecie zameldował się z czasem 33:15.