A-klasa: derby na remis, Zenit został ograny

Adam Besz
W minionej kolejce sycowska Pogoń zainkasowała jeden punkt, a Zenit Międzybórz został pokonany.

Zespół pogoni Syców na własnym boisku zremisował 1:1 z Dębem Dobroszyce, który po tym spotkaniu wskoczył na pozycję lidera. Jako pierwsi bramkę zdobyli piłkarze z Dobroszyc, a uczynił to w 51 minucie Michał Zięba precyzyjnym strzałem zza szesnastki. Wyrównująca bramka padła w 77 minucie spotkania. Po faulu na Mateusza Dembnym przed polem karnym, Piotr Górny dośrodkowuje w pole karne, a Marcin Garbiec zdobywa bramkę na wagę punktu.

Pogoń: Szczot - Traler, Dembny, Łosiak, Gałka, Górny, Dunajski, Kaśkos, Filipiak, Garbiec, Słupianek.

Sokół rozszarpał Zenit
Nie udał się wyjazd do Marcinkowic piłkarzom Zenitu Międzybórz. Międzyborzanie przegrali 0:3 i spadli na drugą pozycję w tabeli. Do 55 minuty na tablicy widniał bezbramkowy remis. Następnie do głosu zaczęli dochodzić gospodarze, którzy trzykrotnie znaleźli sposób na pokonanie Dawida Dumańskiego, a w doliczonym czasie czerwoną kartką został ukarany gracz Sokoła.

Zenit: Dumański - Michalewski, Rybak, Galik, Kluziak, Mondzelewski(57' Plichta), Napieralski(67' Grypczyński), Płoch(75' Witiw), Schubert, Sieraczek, Warkocz.