A-klasa: Pogoń rozbita przez Widawę [ZDJĘCIA]

Adam Besz
Piłkarze Pogoni Syców nie będą dobrze wspominać wyjazdu do Bierutowa, gdzie ponieśli wysoką porażkę z tamtejszą Widawą.

Pierwsza odsłona niedzielnego spotkania Widawy Bierutów przeciwko Pogoni Syców w ramach derbów powiatu oleśnickiego zakończyła się bez bramek. W drugiej połowie worek z bramkami się rozwiązał. Dwie minuty po przerwie prowadzenie Widawie dał Sebastian Rachwał, chwilę później podwyższył Mateusz Matuszak.

Na tym bierutowianie nie poprzestali, bo dwie bramki dorzucił Daniel Magiera, w tym jedną z rzutu karnego, a po jednym golu dołożyli Rachwał, dla którego było to drugie trafienie w tym meczu oraz Maciej Gajewski i ostatecznie Widawa pokonała Pogoń Syców 6:0.

Pogoń: Mierzwa - Traler, Dembny, Łosiak, Górny, Dunajski(46' Niwa), Nowacki, Kaśkos, Filipiak, Garbiec, Litwa.