B-klasa: kolejka remisów naszych drużyn

Adam Besz
W minioną niedzielę spotkania naszych drużyn, które na co dzień grają w B-klasie zakończyły się remisami.

W grupie czwartej, gdzie występuje GKSDziadowa Kłoda padł remis 2:2, a przeciwnikiem GKS w wyjazdowym spotkaniu był KS Gręboszyce. Po 26 minutach gry zespół z Dziadowej Kłody przegrywał już dwiema bramkami. Ostatnie dziewięć minut to szaleńcza, a co najważniejsze udana pogoń Przemysława Kucharskiego i spółki. Najpierw kontaktową bramkę zdobył Krytian Potoniec, a chwilę później do remisu doprowadził Kucharski. Ostatnie dziesięć minut GKS grał w przewadze jednego zawodnika.

GKS :Lempert - Lemiech, T.Jeziorny, Kluz, Kucharski, Ligęza, Potoniec, Smolarek, Sobieraj(65’ Krowiarz), Tatarata, Wąsalski.

Też podział punktów
W spotkaniu Widawy Stradomia przeciwko KS-owi Komorów również nie poznaliśmy zwycięzcy. To spotkanie zakończyło się remisem 3:3. W zespole z Komorowa aż cztery bramki zdobył Arkadiusz Flis, w tym jedną samobójczą oraz jedną w doliczonym czasie gry, dając remis swojemu zespołowi, a chwilę później został ukarany czerwoną kartką. Z kolei dla Widawy trafiali Dominik Caban oraz Szymon Surma.

Widawa: Lenda - Wieloch(60’ Hoffmann), Caban, Grondys, Jasik, Kowalski, Markowicz, Mazur, Rak, M.Strug(48’ Domagała), Zadworny(80’ Surma).

KS: Bojarski - Cegiełka(75’ Frohlich), Flis, Grzesik, Konirski, Krzyżanek, Ławniczak, Radomski, Śniatała(70’ Zak), Zadka(90 Rudnik), Zieliński.