(© fot. Marcin Folmer)

Miniona niedziela w wykonaniu naszych B-klasowych zespołów to zwycięstwa Widawy Stradomia oraz GKS-u Dziadowa Kłoda. Tym razem w pokonanym polu spotkania kończyli Grom Szczodrów i KS Komorów.

Płomień nieugaszony
Nie udał się zawodnikom Gromu Szczodrów wyjazd do Krośnic, gdzie rywalizowali z miejscowym Płomieniem, który wygrał ten mecz 6:3. Dla Gromu bramki strzelali Dariusz Tabaczuk, Marcin Kogut oraz Michał Michno.

Komorów poległ
Obce boisko przeszkodziło też KS-owi Komorów, który przegrał 3:5 z UKS-em Postolin. Dla Komorowa dwie bramki zdobył Arkadiusz Flis, a jedno trafienie dorzucił w ostatniej minucie tego meczu Damian Zieliński.

Piorun niestraszny Widawie
Delegacja do Koniowa powiodła się zawodnikom Widawy Stradomia, którzy pokonali 5:2 tamtejszy Piorun. Dwie bramki dla zespołu ze Stradomi zdobył Kamil Zadwrony, a po jednym trafieniu dołożyli Jarosław Skafarek, Dominik Caban oraz Marcin Grondys. Ostatni kwadrans Widawa musiała grać w osłabieniu, ponieważ sędzia z boiska wyrzucił Zadwornego.

Dziadowa Kłoda wygrywa
Piłkarze z Dziadowej Kłody nie dali się pokonać MKS-owi Sołtysowowice na ich terenie. Podopieczni Bartłomieja Jeziornego zwyciężyli 3:1. Dwa gole dla GKS-u zdobył Michał Machnik, a jedno trafienie dołożył Grzegorz Ligęza.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!