B-klasa: runda jesienna zakończona

Adam Besz
Ostatni raz w tym roku nasze zespoły grające w B-klasie wybiegli na boisko. Dla kogo runda jesienna najbardziej udana?

Widawa liderem
Ostatni mecz i zwycięstwo Widawy Stradomia 3:1 nad Polonią Grabowno Wielkie. Te trzy punkty dają pierwsze miejsce w tabeli, tyle samo “oczek” ma druga Olimpia Bukowinka. Pierwszą bramkę dla Widawy zdobył w 30 minucie Tomasz Domagała i takim wynikiem skończyła się pierwsza połowa. Po zmianie stron bramkarza Polonii pokonali Adrian Rak oraz Damian Caban, a goście zdołali zdobyć bramkę honorową.

Komorów na remis
Po ostatnim meczu w tym roku zawodnicy KS-u Komorów musieli zadowolić się jednym punktem, remisując przed własną publicznością 3:3 z Sokołem Ujeździec Wielki. Jako pierwsi bramkę zdobyli gospodarze za sprawą Pawła Flisa. Chwilę później znów był remis. W 39 minucie Komorów znów prowadził po trafieniu Arkadiusza Flisa, na tę bramkę Sokół odpowiedział w 44 minucie. Po przerwie to goście wyszli na prowadzenie pierwszy raz w tym meczu, a tym razem na tego gola odpowiedział Komorów, dzięki bramce Damiana Zielińśkiego.

Grom przegrał
Na własnym boisku sczodrowianie ulegli 3:4 UKS-owi Postolin. Dla zespołu ze Szczodrowa bramki zdobyli Dariusz Tabaczuk, Kacper Broniszewski oraz Marcin Kogut. Grom w tabeli jest ósmy z 20 punktami na koncie.

Dziadowa Kłoda poległa
Własne boisko nie pomogło w starciu z Różanką Wrocław. GKS przegrał 1:2, a jedyną bramkę w doliczonym czasie gry zdołał strzelić Krystian Potoniec. Jesień Dziadowa Kłoda skończyła siódma.