B-klasa: Widawa i Dziadowa Kłoda punktują

Adam Besz
Kolejna kolejka i kolejne zwycięstwo na koncie Widawy Stradomia. Połowiczny sukces osiągnęli zawodnicy z Dziadowej Kłody, którzy zremisowali swój mecz mecz.

Bohaterem zespołu ze Stradomi w meczu przeciwko Olimpii Bukowinka został Kamil Zadworny. Jego dwie bramki pozwoliły cieszyć się z wygranej 2:1. Przez ostatni kwadrans podopieczni Filipa Potycza musieli grać w dziesiątkę, bo sędzia wyrzucił z boiska Przemysława Struga. Widawa wciąż przewodzi w tabeli, a jej następnym oponentem będzie KS Komorów.

Widawa: Lenda - Skafarek, Sztaba(43’ P.Strug), Caban(90’ Surma), Grondys, Jasik, Kowalski, Markowicz, Mazur, Rak(80’ M.Strug), Zadworny(84’ Hoffmann).

Punkt dla Dziadowej Kłody
Remisem 1:1 zakończył się mecz GKS-u Dziadowej Kłody z Grunwaldem Wrocław. Jedyną bramkę dla GKS-u w 32 minucie zdobył Tomasz Lemiech. Goście odpowiedzieli dwanaście minut przed końcem meczu i oba zespoły musiały zadowolić się punktem. Teraz ekipa z Dziadowej Kłody na wyjeździe zagra z KS-em Gręboszyce.

GKS: Lempert - Lemiech, Drobina(70’ Krowiarz), Jeziorny, Kluz, Ligęza(86’ Demir), Łach, Machnik, Olejnik, Potoniec(73’ Wróbel), Smolarek.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani