EURO 2012: tak łodzianie dopingowali Polskę w meczu z Rosją [zdjęcia]

Łukasz Ratajczyk
Polska zremisowała z Rosją 1:1 w meczu grupowym Euro 2012. Zobaczcie, jak dopingowali łodzianie w Manufakturze i na Piotrkowskiej.

Zobacz piękne łódzkie fanki reprezentacji Polski!

To było prawdziwe piłkarskie święto. Wczoraj (12 czerwca) tysiące łodzian dopingowało Polaków w strefie kibica w Manufakturze oraz w ogródkach na ulicy Piotrkowskiej.

"Zwycięski remis" na Stadionie Narodowym w Warszawie wywalczyła nasza reprezentacja i był to bez wątpienia najlepszy mecz naszych orłów na tych Mistrzostwach Europy - przyznawali zgodnie kibice.

Od pierwszych minut sytuacja była niezwykle napięta, a obie drużyny starały się przede wszystkim nie stracić bramki. Kilka ładnych sytuacji Polaków i wreszcie nieuznana bramka zdobyta z pozycji spalonej tylko spotęgowały napięcie.

Niestety w 37. minucie po szybkiej akcji nasi przeciwnicy zdobyli gola. W drugiej połowie biało-czerwoni pokazali niezwykła determinację, raz za razem wyprowadzając groźne akcje pod rosyjską bramkę.

Pod takim naporem obrona przeciwników musiała wreszcie ulec i w 57. minucie kapitan naszej reprezentacji Kuba Błaszczykowski doprowadził do wyrównania. Wynik remisowy 1:1 utrzymał się do ostatniego gwizdka niemieckiego sędziego.

Zobacz, jak dopingowali kibice w Łodzi na ul. Piotrkowskiej i w Strefie Kibica w Manufakturze i spróbuj odnaleźć siebie i swoich znajomych na zdjęciach.