(© fot. Justyna Szymczyk)

Nie wykorzystali atutu własnego boiska siatkarze Rośka Syców, którzy we własnej hali ulegli 0:3 Sobieskiemu Żagań.

Pierwsza partia zakończyła się zwycięstwem gości do 20. Drugi set również padł łupem siatkarzy z Żagania, którzy zwyciężyli do 19. Trzecia i, jak się później okazało ostatnia część tego spotkania zwycięzcę wyłoniła dopiero gra na przewagi. W końcówce więcej zimnej krwi zachowali goście, wygrywając 26:24 i całe spotkanie bez straty seta.

Teraz podopiecznych Mariusza Dutkiewicza czeka mały maraton siatkarski. Już jutro sycowianie rozegrają wyjazdowy mecz awansem z MKS-em Olavia Oławia. Z kolei w nadchodzącą sobotę sycowscy siatkarze znów wrócą do własnej hali, a ich rywalem będzie MKSIkar Legnica, który podobnie, jak Piotr Serek i spółka ma na koncie tylko jedno zwycięstwo.

Siatkarz: Muszyński, Mucha, Bogucki, Krawczyński, Rzadkowski, Dąbrowski, Siwiec, Michalczyk, Gębarzewski, Demcio, Gawłowski, Makówka, Kadłubek, Kowalczyk, Serek.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!