(© fot. Justyna Szymczyk)

Własny parkiet nie pomógł siatkarzom Rośka Syców w starciu przeciwko wiceliderowi rozgrywek- Aqua-Zdrój Wałbrzych,

Podopieczni Mariusza Dutkiewicza w sobotnie popołudnie polegli w trzech setach. Premierowa partia była najsłabsza w wykonaniu Kacpra Krawczyńskiego i spółki. Sycowianie w przekroju całego seta zdobyli tylko czternaście punktów.

Druga część była bardziej wyrównana, ale tylko do pewnego momentu, ponieważ w końcówce goście odjechali i to oni mogli cieszyć się z wygranej partii 25:21.

W trzecim secie wałbrzyszanie dopełnili formalności. Pokonali siatkarzy z Sycowa do 19 i zgarnęli komplet punktów. Tym samym sycowianom nie udał się rewanż za wyjazdowe spotkanie z pierwszej rundy.

W tabeli Rosiek Syców niezmiennie jest na ósmej, przedostatniej pozycji, a w swoim dorobku ma pięć punktów.
W następnej kolejce zespół pod wodzą Mariusza Dutkiewicza zagra na wyjeździe z MUKS-em Ziemią Milicką Milicz, który w tabeli jest jedno miejsce wyżej niż Rosiek z dziewięcioma punktami na koncie.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!