II liga: wicelider pokonał Rośka Syców

Adam Besz
Własny parkiet nie pomógł siatkarzom Rośka Syców w starciu przeciwko wiceliderowi rozgrywek- Aqua-Zdrój Wałbrzych,

Podopieczni Mariusza Dutkiewicza w sobotnie popołudnie polegli w trzech setach. Premierowa partia była najsłabsza w wykonaniu Kacpra Krawczyńskiego i spółki. Sycowianie w przekroju całego seta zdobyli tylko czternaście punktów.

Druga część była bardziej wyrównana, ale tylko do pewnego momentu, ponieważ w końcówce goście odjechali i to oni mogli cieszyć się z wygranej partii 25:21.

W trzecim secie wałbrzyszanie dopełnili formalności. Pokonali siatkarzy z Sycowa do 19 i zgarnęli komplet punktów. Tym samym sycowianom nie udał się rewanż za wyjazdowe spotkanie z pierwszej rundy.

W tabeli Rosiek Syców niezmiennie jest na ósmej, przedostatniej pozycji, a w swoim dorobku ma pięć punktów.
W następnej kolejce zespół pod wodzą Mariusza Dutkiewicza zagra na wyjeździe z MUKS-em Ziemią Milicką Milicz, który w tabeli jest jedno miejsce wyżej niż Rosiek z dziewięcioma punktami na koncie.