Wybierz region

Wybierz miasto

  Czesław Śpiewa Solo Act

  Centrum Kultury
  Syców, ul. Kościelna/16, +48 62 785 51 53

  19:00 Sobota, 14 listopada

  • 35zł

  Idea koncertow Czesław Śpiewa Solo Act narodziła się 12 lat temu, kiedy nieznany nikomu szerzej Czesław Mozil grał i śpiewał gdzie się dało. Podroże po małych miejscowościach potocznie nazywanych „Polską klasy B” miały na celu spopularyzowanie muzyki polsko-duńskiego zespołu Czesław Śpiewa oraz pokazanie Czesława Mozila szerszej publiczności jako alternatywnego grajka.
  Zgodnie z zamysłem artysty, muzyczna wędrowka po antypodach kraju utrzymuje balans pomiędzy telewizyjną popularnością Czesława Mozila a jego artystyczną działalnością. Projekt okazał się dużym sukcesem. Solowe występy duńskiego muzyka cieszą się ogromnym zainteresowaniem zarowno wśrod młodzieży jak i starszych miłośnikow muzyki. Zabawna konferansjerka, nietuzinkowe żarty i intymny klimat małych knajpek i domow kultury stwarzają artyście unikalną możliwość szczegolnego kontaktu z wielopokoleniową publicznością. Efektem tych spotkań jest mające status Platynowej płyty DVD „W moim maluteńkim świecie”, ktore idealnie oddaje atmosferę niecodziennych koncertow spod znaku Czesław Śpiewa Solo Act.
  Repertuar występow Solo Act zawiera największe przeboje z płyty „Debiut” i „POPa także z najnowszej płyty "Księga Emigrantow , Tom.1 "
  Solowe występy Czesława Mozila to także pokaz mistrzowskiej gry na fortepianie i akordeonie. Absolwent Duńskiej Krolewskiej Akademii Muzycznej oraz zdeklarowany miłośnik walczykow, z lekkością improwizuje melodie swoich utworow udowadniając, że muzyka klasyczna wcale nie musi być nudna. Wprost przeciwnie, klasyczne inspiracje łączą się tutaj z awangardową fantazją, folkowymi klimatami, punkowym wigorem i poetyckim nastrojem. Dlatego na prożno szukać etykietek i łatwych formułek opisujących solowe koncerty Czesława Mozila. Bo jak zastrzega sam artysta – przepustką do jego malutkiego świata jest umiejętność czucia, a nie rozumienia muzyki. I to się sprawdza.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!