Wybierz region

Wybierz miasto

  Dni Sycowa

  Stadion Miejski
  Syców, ul. Kościelna/

  Sobota, 16 maja

  • Wstęp wolny

  Już 16 i 17 maja wspolnie bawimy się na Dniach Sycowa 2015! Organizatorzy dzięki wspaniałym artystom i atrakcjom zapewniają udaną zabawę.

  W sobotę dla wszystkich lubiących plenerowe koncerty pojawi się LemON oraz Trzynasta w Samo Południe. Pierwszego dnia pojawią się rownież na scenie Stodo Records i Chwalisz Band, ktory zabawiać nas będzie do końca trwania zaplanowanych sobotnich atrakcji. Nie zabraknie ciekawego programu artystycznego w wykonaniu dzieci i młodzieży działających w placowkach oświatowych i Centrum Kultury w Sycowie. O dobry RAP zatroszczy się Pościel Studio.

  Kolejnego dnia zebrani na stadionie miejskim usłyszą znane i lubiane przeboje Andrzeja Rybińskiego i zespołu Poparzeni Kawą Trzy. Nie zabraknie lokalnych akcentow w postaci występow Sycowiakow, Zawadiakow oraz dzieci z miasta i gminy, ktore uczestniczą w zajęciach szkoły tańca Jast. Dodatkowo dla obecnych pojawi się Dalyah Bellydance wraz ze swoimi uczennicami tańca orientalnego.

  Tuż przed koncertem finałowym odbędzie Finał loterii fantowej SYCOWIANIE DLA KULTURY.

  Dodatkowo w tych dniach chętni mogą liczyć na atrakcje sportowe, ktore odbywać się będą na obiektach sportowych w Sycowie. Plastycznym akcentem tegorocznych Dni Sycowa będzie wystawa prac Anny Bąk i uczestnikow warsztatow plastycznych prowadzonych w Centrum Kultury. Ta dostępna dla zwiedzających będzie w Muzeum Regionalnym w Sycowie. „Młodzi artyści Sycowa” , bo taki tytuł nosi wystawa, podejmuje temat zabytkow znajdujących się w naszym mieście. W piątkowy wieczor odbędzie się NOC MUZEOW wspaniała gratka dla młodszych sycowian. Podczas wieczorno-nocnego spotkania nie zabraknie ciekawych historii o naszym regionie, pojawią się legendy związane z naszym miastem i te, ktore znane są w całym kraju.

  Jak co roku o nasze żołądki troszczyć się będzie dobrze rozbudowana strefa gastronomiczna, fani wesołego miasteczka rownież znajdą atrakcje dla siebie.
  Do zobaczenia 16 i 17 maja na Stadionie Miejskim!
  Szczegoły na plakacie!

  Tegorocznym Dniom Sycowa patronuje medialnie Gazeta Sycowska i portal sycow.naszemiasto.pl

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy mógłbyś zostać telepracownikiem? Sprawdź w naszym quizie