Wybierz region

Wybierz miasto

  Dni Sycowa 2018

  Stadion Miejski
  Syców, ul. Kościelna/

  10:00 Od 16.05.2018 do 20.05.2018

  • Wstęp wolny

  Dni Miasta to jedna z najważniejszych imprez kulturalnych integrujących mieszkańcow gminy Sycow i regionu. Każdego roku w przedsięwzięciu tym biorą udział tysiące uczestnikow. Dni Sycowa odbędą się 19-20 maja 2018 r. na stadionie miejskim. Wydarzenie uświetnią swą obecnością zespoły: BEDNAREK, IRA i AFTER PARTY. Oprocz aspektu rozrywkowego przedsięwzięcie to będzie okazją do zaprezentowania lokalnych tworcow, stworzy doskonałe warunki do zabawy i miłego spędzenia całego weekendu.

  Śmiało można powiedzieć, że to będzie prawdziwa seria atrakcyjnych imprez, nie tylko dla miejscowych ale rownież dla krajowych i zagranicznych turystow. Organizatorem jest Centrum Kultury w Sycowie. Strategicznym sponsorem wydarzenia jest Operator Gazociągow Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.

  Oprocz koncertow plenerowych, ktore odbędą się na stadionie miejskim w Sycowie nie zabraknie imprez towarzyszących. Wzorem lat ubiegłych mieszkańcy MiG Sycow oraz przyjezdni będą mieli okazję uczestniczyć w:

  XI MIĘDZYPRZEDSZKOLNYM FESTIWALU PIEŚNI I TAŃCA „RAZ NA LUDOWO” (17.05.2018, godz.: 17.00, Dom Kultury w Sycowie),
  Nocy Muzeum (18.05.2018, godz. 19:00, Muzeum Regionalne w Sycowie),
  XII BIEGI PRZEŁAJOWE DZIECI I MŁODZIEŻY organizowane przez UKS Jedynka, Szkołę Podstawową nr 3 w Sycowie oraz GSZS Sycow (17.05.2018, godz. 10:00, Park Miejski).
  Kolejne sportowe wydarzenia w ramach Dni Sycowa organizuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sycowie: 10. SYCOWSKA STRZAŁA- ROZGRYWKI ŁUCZNIKOW (19.05.2018, Park Miejski), 5. GRAND PRIX TENISA STOŁOWEGO RUNDA 2. (20.05.2018, godz. 10:00, hala sportowa MOSIR).

  Prawdziwe apogeum dobrej zabawy nastąpi 19 i 20 maja na stadionie miejskim w Sycowie, gdzie pojawi się duża scena, z ktorej do zebranej publiczności wystąpią znamienite lokalne zespoły oraz gwiazdy polskiej estrady. Sobotnie popołudnie z sycowską rozrywką to pokaz umiejętności tanecznych i wokalnych sekcji działających w tutejszym Domu Kultury. Następnym sycowskim akcentem będzie koncert zespołu THE EVENT BAND. Zaplanowano rownież koncerty gigantow: z rokowej sceny! Zespoł IRA, ktory jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej „kasowych” polskich zespołow grających łagodniejszą odmianę heavy metalu oraz łagodne wpadające w ucho ballady rockowe, zaprezentuje swoje najbardziej znane i lubiane przeboje. Zaraz po występie gwiazdy wieczoru na scenie pojawi się AFTER PARTY: zespoł muzyczny wykonujący muzykę z gatunku disco polo, folk, muzyka biesiadna, techno, elektroniczna muzyka taneczna. Materiały wideo grupy After Party w serwisie YouTube do tej pory obejrzało blisko 300 milionow widzow! Na zakończenie sobotniego Dnia Sycowa usłyszymy muzykę graną przez DJ.

  Niedziela w Sycowie to kolejne estradowe emocje. Na sam początek popołudniowego spotkania na stadionie miejskim blok artystyczny placowek oświatowych z Gminy Sycow oraz Państwowej Szkoły Muzycznej. Jak co roku nie zabraknie występow uczestnikow Warsztatow Terapii Zajęciowej w Sycowie oraz zespołow Sycowiacy i Zawadiacy. Następnie w programie niedzielnego Dnia Sycowa kolejne koncerty: grupy NOCNY SUPERSAM i gwiazdy wieczoru: Kamila Bednarka z zespołem. Ten młody wokalista znany jest ze swojej charyzmy. Jego koncerty to zwykle okazja, by naładować akumulatory pozytywną energią. Niedziela na stadionie to rownież emocje związane z finałem loterii „Sycowianie dla Kultury”.

  Cieszy fakt, że oprocz wrażeń artystycznych nie zabraknie rownież szerokiej oferty gastronomicznej oraz atrakcji wesołego miasteczka, ktore zawsze ma ogromną rzeszę miłośnikow. Wierzymy, że miłośnicy dobrej zabawy w ten konkretny weekend wybiorą się właśnie do Sycowa.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Makarony, pasty, nudle... Rozpoznasz je wszystkie? QUIZ