Wybierz region

Wybierz miasto

  Józefinki ! - Koncert Cypisa Klub Omega Wesołówka

  Klub Omega
  Wesołówka, ul. Wesołówka/

  20:00 Sobota, 18 marca

  • 20zł

  Kochani, specjalnie dla Was na Jozefinki przygotowaliśmy mega petardę: KONCERT CYPIS SOLO !
  Długo oczekiwany koncert już wkrotce ;)
  Podpisujcie się do wydarzenia i zapraszajcie znajomych.
  ============CYPIS SOLO to wykonawca z pogranicza disco, techno, muzyki rozrywkowej, wszystko w dość "soczystej" otoczce tekstowej.
  Bardzo często tworczość CYPISa porownywana jest do dokonań GANGU ALBANI. Został okrzyknięty następcą Popka (lidera Gangu Albani).
  Mimo często kontrowersyjnych tekstow na koncertach CYPIS gromadzi tłumy imprezowiczow.
  Od ponad poł roku CYPIS zyskuje coraz większą popularność, przede wszystkim dzięki serwisowi YouTube. Każdy z najnowszych utwory publikowanych przez artystę ma ponad milion wyświetleń w niecałe 2 tygodnie od momentu premiery. Łącznie klipy CYPISa obejrzało już ponad 70 MILIONOW internautow!
  Największe hity ktore mają po kilka milionow odsłon to "Szosty dzień tygodnia", "Impra jest tu", albo "Nie spać, zwiedzać.."
  CYPIS w wersji LIVE występuje w towarzystwie Pawła "Kaczmiego" Kaczmarka znanego m.in. z legendarnego zespołu NAGŁY ATAK SPAWACZA. W planach jest też płyta projektu KUKUNAMUNIU, na ktorej oprocz CYPISa pojawił się wspomniany Kaczmi, oraz drugi z członkow NAS – Kamień.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Makarony, pasty, nudle... Rozpoznasz je wszystkie? QUIZ