Wybierz region

Wybierz miasto

  Jurajskie Lato Filmowe

  Plener
  Złoty Potok, ul. Złoty Potok/

  Od 17.07.2015 do 19.07.2015

  • Brak informacji o cenie

  Jurajskie Lato Filmowe to cykliczna impreza plenerowa „kino pod gwiazdami” w miejscowości Złoty Potok w gminie Janow, woj. śląskie. Impreza powstała w 1999 roku i organizowana jest co roku w połowie lipca. Na złotopotockich błoniach przez trzy lipcowe noce wyświetlanych jest w plenerze, na 14 metrowym ekranie - 6 wybranych filmow. W pierwszym dniu festiwalu wyświetlane są najlepsze filmy wybierane przez fanow poprzez głosowanie internetowe.

  W dwoch następnych dniach najnowsze hity filmowe z lat bieżących. Imprezie towarzyszą spotkania z najlepszymi polskimi aktorami. Scenicznym spotkaniom z gwiazdami polskiego kina towarzyszą zabytkowe limuzyny, czerwony dywan i szampan.

  Przez wszystkie trzy dni realizowany jest program estradowy w ktorym biorą udział śpiewający aktorzy i znane polskie zespoły. Całości towarzyszą konkursy dla publiczności: filmoznawstwa „Lato z Filmen” i malarski dla dzieci „Świat Filmu”. 30-tysięczna publiczność wysłucha także koncertu muzyki filmowej.. Jurajskie Lato Filmowe jako impreza ogolnopolska uzyskała w 2005 roku certyfikat Częstochowskiej Organizacji Turystycznej jako najlepszy produkt regionalny. Co roku w Złotym Potoku spotykają się miłośnicy dobrego kina i fani gwiazd filmowych. Uczta kinomanow połączona z dobrą muzyką i pięknem jurajskiego krajobrazu pozostawia niezapomniane wrażenia.

  Zapraszamy na nią całe rodziny do wspolnego spędzenia czasu w plenerze „w pięknych okolicznościach przyrody” Złotego Potoku.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!