Wybierz region

Wybierz miasto

  Międzybórz - Urodziny Miasta I VII Festiwal Twarogu

  Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska
  Międzybórz, ul. Wrocławska/17

  09:00 Sobota, 26 maja

  • Wstęp wolny

  Burmistrz Miast i Gminy Międzyborz zaprasza na URODZINY MIASTA i VII FESTIWAL TWAROGU.

  Tegoroczne święto Międzyborza (wzorem ubiegłorocznej imprezy) odbywać się będzie na terenie Okręgowej Społdzielni Mleczarskiej i przyległego parku, a świętować będziemy wspolnie z zespołami TABU, CamaSutra i Jumper!!!

  Oprocz koncertow czekają na Was liczne atrakcje towarzyszące:

  O godz. 9:00 rozpoczynają się TURNIEJE – szachowy i tenisa stołowego.
  Strefa rodzinna, kocykowo, JARMARK i LOTERIĘ FANTOWĄ otwieramy dla Was w południe, a poł godz. poźniej na scenie oficjalne ROZPOCZĘCIE urodzin miasta.
  Nie zabraknie prezentacji artystycznych przygotowanych przez lokalne placowki oświaty oraz występy uczestnikow zająć M-GOK.

  Wszystkich fanow reggae zapraszamy pod scenę o godz. 16:00 gdzie wystąpi zespoł TABU. Muzycy grali już wielokrotnie na największych festiwalach w Polsce i zagranicą tj. Przystanku Woodstock oraz Ostroda Reggae Festiwal.
  Wieczorem fani muzyki dance zostaną porwani do tańca przez zespoł CAMASUTRA oraz grupę JUMPER. W między czasie nastąpi losowanie głownych nagrod w FINALE LOTERII.

  O godz. 21:00 rozpocznie się zabawa z DJ’em.

  Zapraszamy wszystkich do śledzenia naszych fanpage'ow Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Międzyborzu oraz Miasto i Gmina Międzyborz .

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!