Wybierz region

Wybierz miasto

  Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych - spotkanie

  Gimnazjum im Jana Pawła II w Sycowie
  Syców, ul. Kościelna/3

  17:00 Środa, 11 lutego

  • Brak informacji o cenie

  W 2011 roku, dzień 1 marca został ustanowiony świętem państwowym – Narodowym Dniem Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Jest to święto, honorujące i upamiętniające żołnierzy polskiego podziemia antykomunistycznego i antysowieckiego działającego w latach 1944 – 1963 w obrębie przedwojennych granic RP.

  1 marca - Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

  11 lutego 2015 r. w Gimnazjum im Jana Pawła II w Sycowie odbędą się wspolne dla powiatow Kępna i Oleśnicy obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Z tej okazji na spotkanie z profesorem Krzysztofem Szwagrzykiem - pełnomocnikiem Prezesa IPN ds. poszukiwań miejsc pochowku ofiar reżimu komunistycznego oraz Tadeuszem Płużańskim – historykiem, publicystą, prezesem Fundacji ,,Łączka” zaprasza Społeczny Komitet Pamięci Żołnierzy Wyklętych na obszar pogranicza Wielkopolski i Dolnego Śląska, Mała Garstka Sycow oraz Polska Niepodległa Kępno. Rozpoczęcie o godz. 17.00

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czy mógłbyś zostać telepracownikiem? Sprawdź w naszym quizie