Wybierz region

Wybierz miasto

  Piosenka Przypomni Ci...

  Centrum Kultury
  Syców, ul. Kościelna/16, +48 62 785 51 53

  18:00 Sobota, 7 marca

  • Brak informacji o cenie

  Z myślą o wszystkich kobietach, ale nie tylko …wspaniała niespodzianka dla miłośnikow starych, często zapomnianych piosenek i pieśni.
  W przeddzień Dnia Kobiet w Centrum Kultury w Sycowie, w sali widowiskowej o godzinie 18:00 będziecie mieć okazje powspominać dawne melodie. W programie przygotowanym przez zespoł ZAWADIACY nie zabraknie takich muzycznych perełek jak: „Marsz Mokotowa”, „Cała sala śpiewa z nami”, czy „Kasztany”.

  W programie PIOSENKA PRZYPOMNI CI… każdy znajdzie coś dla siebie. Nieco starszy odbiorca będzie mogł z rozrzewnieniem powspominać stare czasy, nieco młodsi poznać klimaty swoich rodzicow, dziadkow, a nawet pradziadkow. Podczas spotkania z ciekawym repertuarem zaprezentuje się rownież grupa wokalna ASSOL, ktora zagwarantuje wszystkim zebranym wspaniałe doznania artystyczne.

  Bogatym dodatkiem do prezentowanej 7 marca muzyki będzie odpowiednio dobrana scenografia oraz kostiumy sceniczne. Ci, ktorzy skorzystają z propozycji Zawadiakow poczują się jakby za sprawą wehikułu czasu przenieśli się do czasow minionych… . Serdecznie zapraszamy! Wstęp WOLNY!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!