Wybierz region

Wybierz miasto

  Piosenki Religijne i Refleksyjne

  Centrum Kultury - Sala widowiskowa
  Syców, ul. Kościelna/16, +48 62 785 51 53

  15:00 Sobota, 19 marca

  • Wstęp wolny

  Centrum Kultury w Sycowie zaprasza na XXIII Festiwal Piosenki Religijnej i Refleksyjnej, ktory odbędzie się 19 marca 2016 r. o godz: 15:00 w sali widowiskowej sycowskiego Domu Kultury. W programie występy solistow i zespołow z Sycowa i okolic. W ramach festiwalu o godz. 19:00 koncert Michała Sobierajskiego - finalisty The Voice of Poland.

  Michał Sobierajsk jest studentem kompozycji i aranżacji w Instytucie Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach. Zdobył pierwsze miejsce na międzynarodowym konkursie pianistycznym Concours musical de France w Paryżu oraz indywidualne wyrożnienie na międzynarodowym konkursie młodych zespołow jazzowych Jazz Juniors. Został finalistą międzynarodowego konkursu kompozytorskiego muzyki filmowej Transatlantyk Instant Composition Contest. Ponadto, Michał jest wokalistą, autorem muzyki i tekstow w zespole Eugeniusz Kowalski. Zespoł zdobył m.in. nagrodę na ostatnim Festiwalu Form Muzycznych we Wrocławiu.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!