Wybierz region

Wybierz miasto

  Spotkanie z Magdaleną Knedler w sycowskiej Bibliotece Publicznej

  Biblioteka Publiczna w Sycowie
  Syców, ul. Kościelna/3 a

  18:00 Czwartek, 5 października

  • Wstęp wolny

  Zapraszamy do Biblioteki Publicznej w Sycowie 5 października.

  Magdalena Knedler – recenzentka i felietonistka, a także autorka krotkich form literackich, członkini Wrocławskiego Oddziału Stowarzyszenia Autorow Polskich, laureatka kilku festiwali i konkursow literackich. Autorka opowie o niektorych tylko tytułach - „Pan Darcy nie żyje” oraz „Winda”.

  Debiutowała w roku 2015 powieścią „Pan Darcy nie żyje”, za ktorą została nominowana do nagrod „Emocje 2015” oraz „WARTO 2016”. Od tego czasu wydała sześć kolejnych książek, sprawnie balansując pomiędzy estetyką kryminału, a powieści obyczajowej. Mieszka i pracuje we Wrocławiu. Prywatnie właścicielka chomika i miłośniczka kuchni wegetariańskiej. Uwielbia swoją szaloną rodzinę, książki, malarstwo, kino i dobre seriale. I morze. W Bibliotece Publicznej w Sycowie znajdziemy: „Klamki i dzwonki”, „Nic oprocz milczenia”, „Nic oprocz strachu”, „Pan Darcy nie żyje” oraz „Winda”.

  Spotkanie autorskie z Magdaleną Knedler
  5 października 2017 r, godz. 18.00
  Biblioteka Publiczna w Sycowie
  Wstęp wolny

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!