Józef Gręda i kolejna przebiegnięta "dycha"

Adam Besz
W minioną niedzielę w Ostrowie Wielkopolskim odbył się 57. Bieg Republiki Ostrowskiej, który ukończył sycowianin Józef Gręda.

Na starcie niedzielnego biegu stanęło 694 miłośników biegania, którzy w samo południe wyruszyli w 10 kilometrową trasę. Wśród nich był zawodnik Olimpii Syców Józef Gręda, który do mety przybiegł 448 z czasem 53:19 i otrzymał wyjątkowy medal w kolorze brązowym z artystycznym wizerunkiem Krzysztofa Komedy. W swojej kategorii wiekowej sycowianin stanął na drugim stopniu podium.

Ten sezon jest bardzo udany dla Józefa Grędy. Sympatyczny miłośnik biegania z Sycowa w dwudziestu startach w obecnym sezonie aż 14 razy uplasował się na podium w swojej kategorii wiekowej.

Ostatnimi biegami w tym sezonie będzie Bieg Niepodległościowy we Wrocławiu- 11 listopada oraz Bieg Sylwestrowy.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani