Koncert JANUSZA CEDRO w Sycowie!

nnb
Zapraszamy serdecznie do Sycowa, do Sali Widowiskowej Domu Kultury , gdzie 18.01.2020 roku Janusz Cedro zagra i zaśpiewa " KARNAWAŁOWO " koncert pt. "Najpiękniejsze piosenki świata, czyli przeboje polskiej muzyki rozrywkowej lat 60-tych i 70-tych".

Burmistrz Miasta i Gminy Syców Dariusz Maniak oraz Centrum Kultury w Sycowie zapraszają 18.01.2020 roku do Domu Kultury na "KONCERT KARNAWAŁOWY" . Tego dnia o godz.18.00 w Sali Widowiskowej Domu Kultury wystąpi JANUSZ CEDRO. W programie "Najpiękniejsze piosenki świata, czyli przeboje polskiej muzyki rozrywkowej lat 60-tych i 70-tych".

Trwa "KARNAWAŁ 2020 ", który zwyczajowo celebrujemy tańcząc, ale przecież można też Karnawał celebrować śpiewając, do czego Janusz Cedro serdecznie namawia .

Na koncert Janusza Cedro składają się piosenki m.in., takich wykonawców jak: Czerwone Gitary, Andrzej i Eliza , Niebiesko Czarni, Karin Stanek, Piotr Szczepanik, Skaldowie, Czesław Niemen, Tadeusz Woźniak, Urszula Sipińska, Dwa plus Jeden i innych. A koncert zawsze zamienia się we wspólne śpiewanie z publicznością, bo "...piosenki z tamtych lat są ponadczasowe, każdy je zna,nlubi słuchać i śpiewać..."

Dla Janusza Cedro rok 2019 obfitował w liczne bardzo dobrze przyjęte koncerty zarówno we Wrocławiu jak i na Dolnym Śląsku . Rok 2020 rozpoczyna od koncertu w Sali Widowiskowej w Domu Kultury w Sycowie, w planach kolejne koncerty z tym recitalem. Artysta nie zwalnia tempa i równolegle przygotowuje wspólnie ze znanym wrocławskim jazzmanem - puzonistą Janem Młynarczykiem drugi recital pt. "Pieśni Gospel - Korzenie Jazzu". Premiera w lutym 2020.

Więcej informacji o koncercie w Sycowie na Facebooku na Oficjalnym Profilu Centrum Kultury.
Zapraszamy serdecznie do Sycowa, do Domu Kultury, gdzie w Sali Widowiskowej 18.01.20120 roku (sobota) o godz.18.00 - JANUSZ CEDRO zagra i zaśpiewa "karnawałowo" koncert pt. "Najpiękniejsze piosenki świata, czyli przeboje polskiej muzyki rozrywkowej lat 60-tych i 70-tych" .

WSTĘP WOLNY !
PRZYJDŹ NA KONCERT I ZAŚPIEWAJ Z NAMI PIOSENKI Z "TAMTYCH LAT" !!!.

Będzie nowe święto państwowe?

Wideo

Dodaj ogłoszenie