Minisiatkówka w hali

RED
III ogólnopolski turniej o puchar burmistrza Sycowa w minisiatkówce w kategorii "czwórek" chłopców odbył się 15 stycznia w hali MOSiR-u. Jego organizatorami byli: SP nr 1, UKS "Jedynka" i MOSiR.

W półfinale UKS Dwójka Milicz II wygrała z UKS Siatka Kania Gostyń 25:21, a UKS Piast Krotoszyn pokonał SP Jedynkę Syców 25:16. W finale UKS Piast Krotoszyn wygrał z UKS Dwójka II Milicz 25:17, a w spotkaniu o III miejsce SP Jedynka Syców zwyciężyła UKS Siatka Kania Gostyń 25:22.
Kolejność końcowa: 1. UKS Piast Krotoszyn, 2. UKS Dwójka II Milicz, 3. SP 1 Syców, 4. UKS Siatka Kania Gostyń, 5. UKS Polon Krotoszyn, 6. SP 1 II Syców, 7. UKS Perzów, 8. UKS Dwójka I Milicz, 9. MKS Olavia I Oława, 10. MKS Olavia II Oława.

Puchary i medale za zajęcie miejsc I-II wręczali: burmistrz Sławomir Kapica, dyrektor SP nr 1 Jolanta Trela, dyrektor MOSiR-u Adam Hrehorowicz oraz trener Rośka Paweł Ciemny. Puchar Urzędu Marszałkowskiego zdobył UKS Siatka Kania Gostyń. Nagrodę dla najlepszego zawodnika otrzymał Jakub Robakowski z UKS Piast Krotoszyn. Inicjatore turnieju był nauczyciel z SP nr 1 Ireneusz Lenart. Imprezę dofinansowały Urząd Miasta i Gminy Syców oraz Urząd Marszałkowski. Organizatorzy zapowiadają kontynuację następnych edycji turnieju.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani