Młodzicy Akademii Piłkarskiej Syców znów bezlitośni dla rywali

Adam Besz
Obie drużyny młodzików Akademii Piłkarskiej Syców mają za sobą znów udany weekend rozgrywkowy. Zarówno pierwszy, jak i drugi zespół odniósł zwycięstwo.

Pierwsza drużyna za rywala miała Unię Wrocław. Do przerwy młodzi sycowianie prowadzili 2:0. Zmiana stron przyniosła jeszcze trzy trafienia dla zawodników Akademii Piłkarskiej Syców i w efekcie końcowym wygraną 5:0. Dwie bramki w tym spotkaniu zdobył Marcel Rzemyk, a po jednym trafieniu dołożyli Maciej Jakóbczak, Dawid Wach oraz Igor Grabarkiewicz.

Z kolei druga drużyna pokonała 3:2 Orła Prusice. Podopieczni Filipa Potycza nie mieli łatwego zadania, ponieważ pierwszą połowę wygrał Orzeł 2:1, lecz w drugiej odsłonie sycowianom udało się odrobić straty i zgarnąć komplet punktów. Zwycięstwo młodzikom APS zapewniły dwa trafienia Igora Żareckiego oraz gol zdobyty przez Konrada Zacharza.

APS: Biczak, Płonka, M.Rzemyk, W.Rzemyk, Kasprzak, Potycz, Wach, Łukawski, Grabarkiewicz, Żarecki, Jakóbczak, Grabowski, Tański, Sadowski, Troska, G.Podyma, P.Podyma, Strug, Gorządek, Kucharzak, Bogdański, Niechciał, Klapa, Wolarz, Zieliński, Mius, Gieroba, Zacharz, Hanyż.